Strona główna » Gwarancja najmu. Pakiet Ochronny Inwestora. Mieszkania inwestycyjne Bydgoszcz

Gwarancja Najmu

Z Arkadą to prostsze niż myślisz.

Razem z Tobą wybieramy najlepsze mieszkanie inwestycyjne, pomagamy Ci je urządzić, wystawiamy ofertę. A jeśli nie wynajmiesz wykończonego mieszkania pod klucz w ciągu 6 miesięcy, zwrócimy Ci 10.000,00 zł i pomożemy skutecznie wynająć mieszkanie z zyskiem.

Gwarancja Najmu to najlepszy sposób na ochronę Twojego kapitału. Kluczem do skutecznego inwestowania jest zakup nieruchomości od doświadczonego dewelopera oferującego obsługę najmu. Dzięki temu Twoje pieniądze będą bezpieczne, a Ty będziesz spać spokojnie.

Wypełnij formularz, by poznać szczegóły programu „Gwarancja Najmu. Pakiet Ochronny Inwestora” oraz rekomendowane mieszkania inwestycyjne.

Pewność od lat na wiele lat

Kup mieszkanie z Gwarancją Najmu. Mieszkania inwestycyjne w Arkada Invest.

Z myślą o inwestorach proponujemy mieszkania w inwestycji Nowe Flisy na Czyżkówku oraz forDOM, przy ulicy Produkcyjnej 3 w Bydgoszczy, gwarantujące zysk.

Proponujemy mieszkania w nowoczesnych, ogrodzonych budynkach, z windami, w dobrze skomunikowanej i zagospodarowanej lokalizacji. Stawiamy na nowoczesny design, funkcjonalne układy i niewygórowaną, rozsądną cenę za mieszkanie.

Kup mieszkanie i zyskuj na wynajmie

Jesteśmy pewni naszych projektów mieszkaniowych, dlatego również Tobie dajemy gwarancję.

Jako pierwsi w Bydgoszczy stworzyliśmy program GWARANCJA NAJMU zapewniający ochronę inwestorów. To już druga edycja naszego programu, który wznawiamy w trosce o klientów, szukających bezpiecznego sposobu na lokowanie swoich oszczędności.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat widać, że to właśnie nieruchomości są jednym z najlepszych sposobów na dywersyfikację oszczędności. Tym bardziej, że w długoterminowej perspektywie od zawsze zyskują na wartości.

Arkada Invest jest pewnym i stabilnym deweloperem na lata. Pomożemy Ci ochronić Twoje oszczędności.

Nowe mieszkanie z perspektywą na przyszłość

Wg danych NBP zaprezentowanych w sierpniu 2022 r., w II kwartale 2022 r. ceny ofertowe 1 mkw. na rynku pierwotnym w ujęciu kwartalnym wzrosły o 6,8%, z kolei w ujęciu rocznym wzrosły o 19,8%. Średnia cena transakcyjna 1 mkw. w II kwartale 2022 r. osiągnęła wartość 7862 zł, z kolei ofertowa wyniosła 8875 zł.

Oznacza to, że nowe mieszkania wciąż zyskują na wartości!

Kupując u nas mieszkanie zabezpieczysz swoje oszczędności, a Twoja nowa nieruchomość zyska na wartości.

Inwestorzy kupują
w Arkadzie

Wybierz dla siebie korzystny i najwygodniejszy Pakiet Ochronny Inwestora:

PAKIET GWARANCJA NAJMU

 1. Wspólnie WYBIERAMY atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne;
 2. KUPUJESZ mieszkanie na własność z Gwarancją Stałej Ceny;
 3. WYKAŃCZASZ mieszkanie pod klucz ze swoim wykonawcą. Jeśli go nie masz, spokojnie – pomożemy rekomendując sprawdzone i zaufane ekipy;
 4. WYSTAWIASZ ogłoszenie mieszkania na wynajem;
 5. WYNAJMUJESZ I ZYSKUJESZ.

Jeśli nie wynajmiesz samodzielnie mieszkania w ciągu 6 miesięcy od wystawienia ogłoszenia, zwrócimy Tobie aż 10.000,00 zł.

PAKIET GWARANCJA NAJMU
+ OBSŁUGA NAJMU

 1. Wspólnie WYBIERAMY atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne;
 2. KUPUJESZ mieszkanie na własność z Gwarancją Stałej Ceny;
 3. ZAPEWNIAMY WYKOŃCZENIE POD KLUCZ, dzięki współpracy z profesjonalnymi i doświadczonymi projektantami wnętrz;
 4. PUBLIKUJEMY za Ciebie ofertę mieszkania na wynajem;
 5. Gwarantujemy kompleksową OBSŁUGĘ NAJMU, by mieszkanie dla Ciebie zarabiało;
 6. My działamy, TY ZYSKUJESZ.

Jeśli w ciągu 6 miesięcy od opublikowania przez nas oferty w ramach pakietu Gwarancja Najmu + Obsługa Najmu, nie znajdziemy najemcy, również zwrócimy Tobie aż 10.000,00 zł

Wspieramy inwestorów na każdym etapie

Zyskaj czas i wygodę, zlecając nam całą obsługę najmu. Dzięki temu masz czas na swój biznes i swoje sprawy.

 • Indywidualnie dobierzemy mieszkanie inwestycyjne
 • Pomożemy w znalezieniu najemcy mieszkania
 • Zawrzemy odpowiednie umowy z najemcą
 • My zajmujemy się kompleksową obsługą najemcy, a Ty zarabiasz

Dołącz do grona zadowolonych klientów

„Zdecydowanie POLECAM Tego dewelopera! Jakość wykonania budynków przeszła moje oczekiwania. Super współpraca z doradcami- dostępni o każdej porze dnia, co jest ważne w nienormowanym czasie pracy.”

~ Aleksandra R.

Zaufaj doświadczeniu

Znamy potrzeby inwestorów i wiemy jak skutecznie dywersyfikować środki.
Inwestowanie w nieruchomości to droga, na którą pomożemy Ci wejść, by Twoja nieruchomość zarabiała.

 • 0
  KLIENTÓW inwestycyjnych, którzy zaufali Arkadzie i ZARABIAJĄ
 • 0
  lat skutecznej i kompleksowej OBSŁUGI NAJMU
 • 0
  lata DOŚWIADCZENIA na rynku pierwotnym
 • 0
  PROFESJONALNYCH opiekunów służących pomocą

Porozmawiajmy o realizacji Twojego planu

Czas to pieniądz. To stwierdzenie dawno nie było tak prawdziwe jak teraz. Dlatego nie czekaj i sprawdź możliwości kontaktując się z nami.

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem związane jest z ryzykiem zmiany cen nieruchomości i zmiany stawek najmu, co niesie za sobą możliwość zmiany stopy zwrotu z takiej inwestycji lub poniesienia przez inwestora strat finansowych. W przypadku inwestowania w nieruchomości na wynajem ze środków pochodzących z kredytów występuje dodatkowo ryzyko zmian stóp procentowych polegające na możliwości niekorzystnej dla inwestora zmianie stóp procentowych, co może skutkować poniesieniem wynikających z tego strat. Ponadto należy także uwzględnić ryzyko rynkowe – związane z sytuacją makroekonomiczną (w wyniku znaczącej zmiany jednego z parametrów makroekonomicznych, takich jak: inflacja, tempo wzrostu PKB, bezrobocie, poziom waluty, wysokość stóp procentowych, poziom deficytu budżetowego itp.) oraz ogólnym trendem w gospodarce i na rynkach finansowych. Tego typu ryzyko występuje najczęściej, gdyż sytuacja makroekonomiczna wpływa istotnie na wyceny wszelkich inwestycji. Konsekwencją zmian sytuacji makroekonomicznej są pojawiające się trwałe trendy – wzrostowy (hossa) lub spadkowy (bessa).Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.