Balaton – oświetlenie budynku wieczorową porą

Strona główna » Aktualności » Balaton – oświetlenie budynku wieczorową porą
Balaton – oświetlenie budynku wieczorową porą

Nowe mieszkania w budynku Balaton Apartamenty, swoją ciekawą architekturą, ale też wysoką jakością, już z daleka przyciągają spojrzenia bydgoszczan. Zwłaszcza wieczorem, kiedy okna mieszkań wypełnia światło, a słońce jest już za horyzontem. Dodatkowe podświetlenia na budynku i przy wejściach na dziedziniec prowadzący do klatek schodowych tworzą efektowną dekorację całego budynku. Wszystko po to, by mieszkało się tutaj nie tylko bezpiecznie i wygodnie, ale i przyjemnie.

Balaton stał się synonimem doskonałej lokalizacji do zamieszkania – na Bartodziejach w Bydgoszczy, zarówno dla par, rodzin z dziećmi, ale też dla wszystkich, którzy kochają spokój i bliskość przyrody, ale nie chcą rezygnować z dobrodziejstw, jakie daje nam miasto, sklepy i wszelkiego rodzaju usługi. Stąd park, sklep, szkoła, czy piekarnia są w zasięgu ręki.

W ostatnim czasie otrzymujemy dużo zapytań, czy w Balatonie mamy jeszcze mieszkania na sprzedaż. Tak! Jest jeszcze szansa, by tu zamieszkać. 

Nowe mieszkania w wysokim standardzie, z ogrzewaniem podłogowym w łazience, wideodomofonami, ochroną i monitoringiem są jeszcze dostępne.

Z przyjemnością zapraszamy na prezentacje mieszkań na żywo, które przedstawi Państwu jeden z naszych Doradców:

Wioleta Daniłowska tel. 525 119 011

Marek Jasiński tel. 525 119 014

budynek balaton apartamenty
Balaton Apartamenty o zmroku – widok od strony parku
budynek balaton apartamenty
Główne wejście z portiernią do budynku Balaton Apartamenty
budynek balaton apartamenty
Balaton Apartamenty o zachodzie słońca – widok od strony parku