MIESZKANIA DOSTĘPNE Z BEZPIECZNYM KREDYTEM 2%

Adres:
ul. Produkcyjna 3A, Fordon

Budynki A i B:
Już gotowe! Ostatnie wolne mieszkania 3- i 5-pokojowe pow. 66-82 m2

Budynek C:
W przygotowaniu

forDOM - nowe mieszkania Fordon

Osiedle forDOM to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Fordonie, powstające przy ulicy Produkcyjnej 3 w Bydgoszczy. Ulica Produkcyjna to kameralna uliczka od ul. Brzechwy prowadzącej do zagłębia handlowego w Fordonie. Dzięki tej dogodnej lokalizacji, mieszkańcy mają blisko do sklepów oraz komunikacji miejskiej pozwalającej na szybki dojazd do centrum Bydgoszczy w zaledwie 20 minut.

Zaciszna lokalizacja, oddalona od głośnych i ruchliwych ulic, a zarazem bliskość sklepów i komunikacji miejskiej, a także ogrodzony teren inwestycji sprawia, że nowe miejsce, jakim jest osiedle forDOM będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój, komfort i bezpieczeństwo.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Fordonie to oferta mieszkań deweloperskich o układach 2-, 3- i 5-pokojowych o metrażu od 31 m2 do 80 m2. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki wykończone balustradami zapewniającymi poczucie prywatności.

Nowoczesne, zamknięte osiedle w Fordonie

Docelowo powstanie tutaj kompleks trzech nowoczesnych budynków na ogrodzonym, bezpiecznym terenie wraz z placem zabaw dla dzieci, a także miejscami parkingowymi. Ukończony został pierwszy budynek A z 91 mieszkaniami oraz budynek B z 63 mieszkaniami. W planach mamy realizację także ostatniego etapu, jakim jest budynek C. W każdym budynku, dla wygody lokatorów zaprojektowano ciche i energooszczędne windy, szerokie korytarze, a także halę garażową z komórkami lokatorskimi. Na osiedlu zadbaliśmy także o aranżację zieleni stawiając na nowe nasadzenia drzew i krzewów.

Bliskość wszystkiego i świetne połączenie komunikacyjne z centrum Bydgoszczy sprawia, że nowe mieszkanie na osiedlu forDOM będzie dobrym wyborem dla tych, którzy chcą mieszkać komfortowo na nowym osiedlu w Fordonie.

Komfortowe mieszkania blisko terenów zielonych

Nowe mieszkania na osiedlu forDOM to nowoczesna inwestycja dewelopera Arkada Invest, która jest gwarancją jakości, bezpieczeństwa i komfortu dla Ciebie i najbliższych.

Mieszkania przy ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy polecane są wszystkim, którzy chcą kupić nowe mieszkanie w Fordonie, w dobrze zagospodarowanej okolicy. Osiedle znajduje się blisko parków, lasów i innych terenów rekreacyjnych, jak Górki Fordońskie, wał na zboczu doliny Wisły czy rewitalizowane nadbrzeże Wisły w Starym Fordonie. Okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, dzięki licznym ścieżkom rowerowym, a także stacjom rowerów miejskich. Co więcej, dwie minuty od osiedla, przy ulicy Sielskiej, znajduje się szkoła dla dzieci, a także liczne sklepy ułatwiające robienie codziennych zakupów.

ForDOM – nowe osiedle w Bydgoszczy

To idealna propozycja zarówno dla tych, którzy chcą nabyć pierwsze własne mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego, a także dla tych, którzy szukają cichego i bezpiecznego miejsca dla rodziny z dziećmi. Z uwagi na lokalizację oraz atrakcyjność układów dwupokojowych będzie też dobrą opcją zakupu mieszkania inwestycyjnego w Bydgoszczy.

Teren osiedla jest ogrodzony, a wjazd możliwy za pomocą bramy na pilota, aby dać jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Budynek A jest wyposażony w dwie energooszczędne windy, którymi wygodnie można wjechać na każde z 7 pięter budynku.

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Fordon, które oferujemy, są w stanie deweloperskim, dlatego można je urządzić według własnych upodobań. W budynku jest wiele nowoczesnych udogodnień, szczególnie pomocnych rodzinom z dziećmi i seniorom, np. ciche i energooszczędne windy, brak gazu i przeszkód architektonicznych. Zadbaliśmy też o to, by każdy z lokatorów mógł wygodnie zaparkować samochód. Na osiedlu zaplanowaliśmy hale garażowe, garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe. Nowe mieszkania w Fordonie z rynku pierwotnego są dla Ciebie i Twojej rodziny.

Co polubisz w osiedlu forDOM?

 • balkony
  Duże balkony
 • trzyszybowe okna
  Trzyszybowe okna
 • ciche windy
  Cichobieżne windy
 • hala garażowa
  Hala garażowa
 • plac zabaw
  Plac zabaw
 • osiedle ogrodzone
  Ogrodzone osiedle
mieszkania na sprzedaż bydgoszcz

Znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

Napisz, jakiego mieszkania poszukujesz, a my wyślemy Tobie propozycje układów wraz z cenami!

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  mieszkania na sprzedaż fordom bydgoszcz

  Dobrego początek

  Już na dzień dobry na osiedlu forDOM możesz liczyć na udogodnienia, które poprawią Twój komfort życia.

  • Ogrodzony teren osiedla zwiększający poczucie bezpieczeństwa
  • Wygodne windy, które dowiozą Cię od hali garażowej, aż po ostatnie 7. piętro
  • Duże balkony, tarasy lub ogródki przy mieszkaniach, na których możesz przyjemnie wypoczywać
  • Hala garażowa z miejscami postojowymi, odrębne garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe, abyś mógł spokojnie zaparkować auto
  • Plac zabaw na terenie osiedla z myślą o radości najmłodszych
  Zobacz galerię zdjęć

  Twoje nowe mieszkanie w Fordonie

  Szukasz gotowego, komfortowego mieszkania w Fordonie? W budynkach A i B mamy ostatnie mieszkania 3- i 5-pokojowe o metrażu od 66 m2 do 81 m2. Zapraszamy do umówienia się na prezentację i obejrzenia mieszkań deweloperskich na żywo.

  A jeśli chcesz mieć większy wybór, obserwuj nas na bieżąco w oczekiwaniu na ostatni etap C osiedla forDOM.

  W ofercie 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 30 m2 do 65 m2.

  Sprawdź dostępne mieszkania na sprzedaż
  Rodzina na rowerach

  Mój Fordon, moje miejsce

  Mieszkaj na osiedlu forDOM i korzystaj z atutów okolicznych parków i terenów rekreacyjnych. Fordon jest idealną dzielnicą sprzyjającą wszelkiego rodzaju aktywnościom na powietrzu – dla rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy.

  W pobliżu również ulubione miejsca:

  • Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku (5 km)
  • Myślęcinek (9 km)
  • Wielka Pętla Fordonu – trasa rekreacyjna u podnóża Fordońskich Górek
  Poznaj lokalizację
  Aranżacja mieszkania

  forDOM na Twoich zasadach

  Postaw na mieszkanie w Fordonie do samodzielnej aranżacji i urządź je według własnych upodobań. Zdecyduj o ostatecznym wyglądzie wszystkich pomieszczeń w Twoim nowym domu od aneksu kuchennego, przez łazienkę, aż po sypialnie.

  Z naszym autorskim programem Arkada Partner możesz liczyć na dodatkowe zniżki  na wykończenie i umeblowanie mieszkania w rekomendowanych salonach w Bydgoszczy i okolicach.

  Poznaj naszych partnerów

  forDOM dla Ciebie, na co dzień

  młodzi ludzie fordon

  Dla młodych

  Idealna propozycja na start dla singli i młodych osób, którzy chcą się usamodzielnić i zamieszkać na swoim, cenią niezależność i wolność.
  mama z dzieckiem

  Dla rodzin

  Wygodna opcja dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, które poszukują mieszkania w nowoczesnym budownictwie i bezpiecznym osiedlu.
  Zobacz dostępne mieszkania
  radośni dziadkowie

  Dla seniorów

  Bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów, którzy szukają wygodnego miejsca do życia - w budynku z windą, bez gazu i bez barier architektonicznych.

  Masz pytania dotyczące oferty?

  Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje

   Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
   Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.   Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

   *Pola wymagane