Adres:
ul. Produkcyjna / Przy Tartaku, Fordon

Termin zakończenia budowy budynku A:
Już gotowe! Ostatnie wolne mieszkania

Termin zakończenia budowy budynku B:
II kw. 2023 r.

forDOM - nowe mieszkania w Fordonie

Sprzedajemy nieruchomości przy ulicy Produkcyjnej / Przy Tartaku w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon. Nowe mieszkania na osiedlu forDOM to nowoczesna inwestycja powstająca w dobrze zagospodarowanej okolicy Fordonu, a także gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla Ciebie i najbliższych. Osiedle jest zlokalizowane blisko parków, lasów i innych terenów rekreacyjnych. Okolica sprzyja więc wycieczkom pieszym i rowerowym, a także uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Świetnie poczują się tu zarówno młode osoby, całe rodziny, jak i seniorzy. Osiedle jest ogrodzone, co jeszcze bardziej zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Nieruchomości z rynku pierwotnego

Mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy, które oferujemy są w stanie deweloperskim, dlatego można je urządzić według własnych upodobań. Posiadają przestronne balkony, tarasy i ogródki. Mają od dwóch do pięciu pokoi i zróżnicowane metraże. W budynku jest wiele nowoczesnych udogodnień, szczególnie pomocnych rodzinom z dziećmi i seniorom, np. windy, brak gazu i przeszkód architektonicznych. Zadbaliśmy też o to, by każdy z mieszkańców mógł wygodnie zaparkować samochód. Na osiedlu zaplanowaliśmy hale garażowe, garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe. Mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy są świetną inwestycją dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Zobacz dostępne mieszkania

Co polubisz w osiedlu forDOM?

 • balkony
  Duże balkony
 • trzyszybowe okna
  Trzyszybowe okna
 • ciche windy
  Cichobieżne windy
 • hala garażowa
  Hala garażowa
 • plac zabaw
  Plac zabaw
 • osiedle ogrodzone
  Ogrodzone osiedle

forDOM dla Ciebie, na co dzień

młodzi ludzie fordon

Dla młodych

Idealna propozycja na start dla singli i młodych osób, którzy chcą się usamodzielnić i zamieszkać na swoim, cenią niezależność i wolność.
mama z dzieckiem

Dla rodzin

Wygodna opcja dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, które poszukują mieszkania w nowoczesnym budownictwie i bezpiecznym osiedlu.
Zobacz dostępne mieszkania
radośni dziadkowie

Dla seniorów

Bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów, którzy szukają wygodnego miejsca do życia - w budynku z windą, bez gazu i bez barier architektonicznych.
Rodzina na rowerach

Mój Fordon, moje miejsce

Mieszkaj na osiedlu forDOM i korzystaj z atutów okolicznych parków i terenów rekreacyjnych. Fordon jest idealną dzielnicą sprzyjającą wszelkiego rodzaju aktywnościom na powietrzu – dla rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy.

W pobliżu również ulubione miejsca:

 • Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku (5 km)
 • Myślęcinek (9 km)
 • Wielka Pętla Fordonu – trasa rekreacyjna u podnóża Fordońskich Górek
Poznaj lokalizację
Młodzi ludzie

Dobrego początek

Już na dzień dobry na osiedlu forDOM możesz liczyć na udogodnienia, które poprawią Twój komfort życia.

 • Ogrodzony teren osiedla zwiększający poczucie bezpieczeństwa
 • Wygodne windy, które dowiozą Cię od hali garażowej, aż po ostatnie 7. piętro
 • Duże balkony, tarasy lub ogródki przy mieszkaniach, na których możesz przyjemnie wypoczywać
 • Hala garażowa z miejscami postojowymi, odrębne garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe, abyś mógł spokojnie zaparkować auto
 • Plac zabaw na terenie osiedla z myślą o radości najmłodszych
Aranżacja mieszkania

forDOM na Twoich zasadach

Postaw na mieszkanie w Fordonie do samodzielnej aranżacji i urządź je według własnych upodobań. Zdecyduj o ostatecznym wyglądzie wszystkich pomieszczeń w Twoim nowym domu od aneksu kuchennego, przez łazienkę, aż po sypialnie.

Z naszym autorskim programem Arkada Partner możesz liczyć na dodatkowe zniżki  na wykończenie i umeblowanie mieszkania w rekomendowanych salonach w Bydgoszczy i okolicach.

Poznaj naszych partnerów

Masz pytania dotyczące oferty?

Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Sp. Kom. Czytaj więcej.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o. Sp. Kom.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Sp. Kom. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Sp. Kom. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK