Mieszkania pod klucz
Fordon, Bydgoszcz

Pierwsza inwestycja w Fordonie z urządzonymi mieszkaniami!

Nasza inwestycja FORDOM, przy ulicy Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy to nowoczesne osiedle nowych mieszkań w Fordonie. Jako pierwsi i jedyni w tej lokalizacji przygotowaliśmy dla Państwa gotowe mieszkania, urządzone „pod klucz”.

Jeśli zależy Państwu na wygodzie i komforcie, zapraszamy do poznania 3-pokojowych mieszkań „pod klucz” na osiedlu FORDOM. Wszystkie mieszkania są zaprojektowane przez doświadczonych projektantów wnętrz, urządzone i kompleksowo wyposażone. Wybierając takie mieszkanie, możecie wprowadzić się Państwo do niego praktycznie od zaraz.

Umów się na prezentację mieszkań

Nie czekaj i już dziś zaplanuj wizytę w gotowych mieszkaniach w doskonałej lokalizacji Fordonu

Zobacz video

Wypełnij formularz i poznaj szczegóły

Poznaj wszystkie korzyści wybierając gotowe mieszkania do zamieszkania

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  Znakomita lokalizacja w Fordonie

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK