Kontakt

Strona główna » Kontakt

Chcesz kupić mieszkanie?

Skontaktuj się z Doradcą i poznaj naszą ofertę

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta

Siedziba
Arkada Invest

Biurowiec Arkada Business Park
ul. Fordońska 2,
85-085 Bydgoszcz
Piętro IX

Sekretariat
tel. 570 111 600 wew. 5
tel. 52 361 61 61 wew. 5

Dział Inwestycji
tel. 570 111 600 wew. 2

Dział Najmów
(biura Arkada Business Park)
tel. 570 111 600 wew. 3

Biuro
sprzedaży

Biurowiec Arkada Business Park
ul. Fordońska 2,
85-085 Bydgoszcz
Parter

Sprzedaż mieszkań
tel. 504 427 427

Biuro Obsługi Klienta 
tel. 570 111 600 wew. 4
tel. 52 361 61 61 wew. 4

Godziny
otwarcia

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 17:00

Sobota:

Spotkajmy się w biurze

Zapraszamy do naszego nowego Biura Sprzedaży, w którym na spokojnie porozmawiamy o nowym mieszkaniu dla Ciebie. Kompleksowo doradzimy w wyborze najlepszego układu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Do Biura Sprzedaży wejdziesz głównym wejściem do budynku przez recepcję lub bezpośrednim wejściem do biura od strony rzeki.

Przed budynkiem czeka na Ciebie również bezpłatny i wygodny parking od strony rzeki.

Masz pytania?
Napisz do nas!

Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane