Strona główna » Mieszkania inwestycyjne Bydgoszcz

Mieszkania inwestycyjne Bydgoszcz

 

Chroń swoje oszczędności i kupuj nieruchomości

Niemal każdego dnia klienci pytają nas, w jakie mieszkania mają zainwestować.
Pomagamy wybrać im mieszkania, które zabezpieczą ich przyszłość.

Mieszkania, w które warto

zainwestować

Idealne pod wynajem
mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33m2

 • pokój z aneksem
 • sypialnia
 • łazienka
 • duży balkon

 

Inwestuj w mieszkania,
by chronić swoje oszczędności

Jeśli także zastanawiasz się nad nowym mieszkaniem, sprawdź, co możemy zaproponować.

 • WYBIERZEMY MIESZKANIE
 • WYKOŃCZYMY POD KLUCZ
 • ZNAJDZIEMY NAJEMCĘ
 • WSZYSTKO ZAŁATWIMY
Mieszkania Nowe Flisy, ul. Flisacka, Bydgoszcz - Arkada Invest

Nowe mieszkania 2-pokojowe lub większe
Nowe Flisy, ul. Flisacka, Bydgoszcz

Mieszkania 2-pokojowe w Bydgoszczy w przystępnych cenach

Nieruchomości nie tracą na wartości. Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy zawsze były i nadal są najstabilniejszym obszarem i najpewniejszą lokatą kapitału. Dowodem na to jest mocna pozycja deweloperów i rynku mieszkaniowego w aktualnych czasach.

 

Inwestorzy kupują mieszkania w Bydgoszczy

Inwestorzy już dostrzegają potencjał nowych mieszkań w Bydgoszczy.
Nie trać czasu, poznaj korzyści i zostań właścicielem mieszkania na osiedlu Nowe Flisy.

Doskonała lokalizacja przy Kanale Bydgoskim, tylko 7 minut drogi do centrum. Stąd w zasięgu 15 minut znajduje się wszystko, czego potrzeba, by mieszkać komfortowo.
Liczne sklepy, tereny rekreacyjne, szkoła, a także przystanki komunikacji miejskiej z łatwym dostępem do centrum miasta.

 • Metraże mieszkań już od 30 m2
 • Gwarancja stałej ceny
 • Atrakcyjne układy mieszkań z balkonem
 • Deweloper z 25-letnim doświadczeniem
wygodne mieszkanie w fordonie

Nie czekaj i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my powiadomimy Cię o stopie zwrotu, jak wynajmować mieszkanie i ile możesz zarobić na wynajmie.

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  Chcesz już teraz przejrzeć mieszkania?

  Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mieszkań w Bydgoszczy.
  Informujemy, że nasi Doradcy w biurze mogą mieć więcej ciekawych propozycji dla Ciebie.

  Inwestowanie w nieruchomości na wynajem związane jest z ryzykiem zmiany cen nieruchomości i zmiany stawek najmu, co niesie za sobą możliwość zmiany stopy zwrotu z takiej inwestycji lub poniesienia przez inwestora strat finansowych. W przypadku inwestowania w nieruchomości na wynajem ze środków pochodzących z kredytów występuje dodatkowo ryzyko zmian stóp procentowych polegające na możliwości niekorzystnej dla inwestora zmianie stóp procentowych, co może skutkować poniesieniem wynikających z tego strat. Ponadto należy także uwzględnić ryzyko rynkowe – związane z sytuacją makroekonomiczną (w wyniku znaczącej zmiany jednego z parametrów makroekonomicznych, takich jak: inflacja, tempo wzrostu PKB, bezrobocie, poziom waluty, wysokość stóp procentowych, poziom deficytu budżetowego itp.) oraz ogólnym trendem w gospodarce i na rynkach finansowych. Tego typu ryzyko występuje najczęściej, gdyż sytuacja makroekonomiczna wpływa istotnie na wyceny wszelkich inwestycji. Konsekwencją zmian sytuacji makroekonomicznej są pojawiające się trwałe trendy – wzrostowy (hossa) lub spadkowy (bessa).Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.