BLACK DAYS – mieszkania z rabatem tylko do 30.11

Strona główna » Aktualności » BLACK DAYS – mieszkania z rabatem tylko do 30.11
BLACK DAYS – mieszkania z rabatem tylko do 30.11

Skorzystaj z okazji i kup mieszkanie w wyjątkowej cenie w trakcie BLACK DAYS w Biurze Sprzedaży Mieszkań Arkada Invest. 

 • Promocja obowiązuje na wszystkie mieszkania w naszych inwestycjach forDOM (ul. Produkcyjna 3A, Fordon) oraz Nowe Flisy (ul. Flisacka 17A, Czyżkówko).
 • Akcja obejmuje wszystkie mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe i 5-pokojowe.
 • Atrakcyjne rabaty.
 • Nie czekaj i kup dobre mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje tylko do środy, 30.11.2022 r.

Zapytaj o ofertę BLACK DAYS tel. 504 427 427

Wypełnij formularz i poznaj mieszkania w promocji:

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane