Budowa etapu C osiedla forDOM w Fordonie

Strona główna » Aktualności » Budowa etapu C osiedla forDOM w Fordonie
Budowa etapu C osiedla forDOM w Fordonie

Tak prezentują się postępy na budowie osiedla forDOM, które znajduje się w zacisznym miejscu Fordonu – przy ul. Produkcyjnej w Bydgoszczy. Rozpoczęliśmy już prace nad realizacją ostatniego etapu C.

Po przygotowaniu działki, przystąpiliśmy do wykopu i umieszczenia betonowych ław fundamentowych. W tym miejscu staną dwa budynki: 8-kondygnacyny o kaskadowej bryle oraz 7-kondygnacyjny – oba posadowione na podziemnej hali garażowej (przejdź do Galerii, aby zobaczyć wizualizacje). W ofercie znajduje się 68 mieszkań o metrażach 27-84 m2 o układach 2-pokojowych, 3-pokojowych i 4-pokojowych. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do kontaktu z Doradcami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z budowy z lotu ptaka.

nowe mieszkania bydgoszcz fordon
fot. Bydgoszcz w budowie
nowe mieszkania bydgoszcz fordon
fot. Bydgoszcz w budowie
nowe mieszkania bydgoszcz fordon
fot. Bydgoszcz w budowie
nowe mieszkania bydgoszcz fordon
fot. Bydgoszcz w budowie

Chcesz poznać ofertę nowych mieszkań na osiedlu forDOM?

Przejdź na stronę z dostępnymi mieszkaniami >>> ZOBACZ MIESZKANIA

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z naszymi Doradcami:

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910
Marek Jasiński tel. 575 606 888

fordom logo - nowe mieszkania fordon

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane