Budujemy pierwsze piętro budynku B w Fordonie!

Strona główna » Aktualności » Budujemy pierwsze piętro budynku B w Fordonie!
Budujemy pierwsze piętro budynku B w Fordonie!

Wraz z kolejnymi miesiącami na budowie osiedla forDOM widać coraz więcej zmian. W budynku B liczącym 63 mieszkania, mamy już halę garażową, a obecnie budujemy już pierwsze piętro! 

Dużo postępów można zaobserwować na różnych polach. Przy pierwszym budynku A trwają cały czas prace nad elewacją, a także wewnątrz, gdzie montowane są dwie cichobieżne windy oraz kładzione są wielkoformatowe płytki na korytarzach.

Z kolei między budynkami A i B trwają prace drogowe. Już wyraźnie widać przebieg wewnętrznej drogi do drugiej hali garażowej, a także zewnętrzne miejsca postojowe. Mamy nadzieję, że pogoda nadal będzie sprzyjać budowlańcom, dzięki którym każdego dnia zbliżamy się do realizacji poszczególnych etapów budowy.

Osoby poszukujące nowych mieszkań w Fordonie, informujemy, że:

  • w budynku A mamy ostatnie wolne mieszkania 3- oraz 5-pokojowe z szybkim terminem odbioru – już latem 2022 roku!
  • w budynku B mamy jeszcze atrakcyjny wybór mieszkań 2-pokojowych, idealnych dla singli lub par. Budynek będzie gotowy w 2023 r.

Zaineresowanych zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przedstawią szczegóły dotyczące mieszkań zarówno w budynku A, jak i budynku B, a także odpowiedzą na pytania.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

fordom logo - nowe mieszkania fordon

nowe mieszkania fordon

nowe mieszkania fordon

nowe mieszkania fordon