Design części wspólnych w Balaton Apartamenty

Strona główna » Aktualności » Design części wspólnych w Balaton Apartamenty
Design części wspólnych w Balaton Apartamenty

Dziś zaglądamy do środka Balaton Apartamenty, by pokazać wnętrza części wspólnych. I zapewniamy takich wnętrz w Bydgoszczy jeszcze nie było. W tym projekcie chcieliśmy odejść od utartych schematów i postawić na oryginalne połączenie form, które są odzwierciedleniem światowych trendów wnętrzarskich.

Już od samego wejścia do budynku, ściany zdobić będą ręcznie wykonane malowidła bydgoskiego artysty Juliana Nowickiego. Autora takich dzieł jak mural Mariana Rejewskiego przy Bydgoskim Centrum Finansowym (dawniej Drukarnia). Muralom towarzyszyć będą naturalne materiały i kolory w postaci elementów z drewna litego i koloru kobaltowego, które nawiązują do stylu skandynawskiego. Całość zaś będzie podświetlona, tworząc klimatyczny nastrój jeszcze przed wejściem do apartamentów.

Kolor kobaltowy gości również na drzwiach wejściowych do mieszkań. To co je wyróżnia, to nie tylko sam kolor, ale także bardzo dobre parametry techniczne. Postawiliśmy bowiem na drzwi firmy Porta o wysokiej klasie antywłamaniowej RC3, ognioodporności i izolacji akustycznej, tak aby do mieszkania nie docierały hałasy z klatki schodowej.

Na podłodze zaś znajdują się oryginalne, wielkoformatowe płytki prosto z włoskiej fabryki Ceramiche Piemme z motywem lastryko.

Na uwagę zasługują też wielkoformatowe okna z nawiewnikami i filtrami antysmogowymi oraz kompleksowo wykończone loggie z oświetleniem. Na podłodze znajdują się bezspoinowe, grafitowe płytki, a na ścianach zewnętrznych dekoracyjne płyty elewacyjne w kolorze drewna prestiżowej firmy Trespa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i na indywidualne prezentacje z Doradcami.

Balaton eleganckie wejście do klatki

płytki w Balaton Apartamenty

Balaton Apartamenty lite drewno

Trespa na loggi Balatonu

Oświetlenie na loggi Balaton