forDOM – relacja z budowy budynków A i B

Strona główna » Aktualności » forDOM – relacja z budowy budynków A i B
forDOM – relacja z budowy budynków A i B

Prace nad budową nowego osiedla forDOM przy ulicy Produkcyjnej idą do przodu, dlatego spieszymy z kolejną fotorelacją z budowy! 

Osiedle forDOM to nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy:

  • chcą mieszkać w Fordonie,
  • chcą mieszkać wygodnie w nowoczesnym budynku z windą,
  • nie chcą przeprowadzać się daleko i zamieszkać koniecznie obok znanych i lubianych przez nich miejsc.

Lokalizacja naszego osiedla przy ulicy Produkcyjnej doskonale wpisuje się w potrzeby młodych, rodzin i seniorów. Osiedle będzie bezpieczne i ogrodzone, z miejscami parkingowymi. Stąd jest też blisko do szkoły, sklepów, komunikacji miejskiej. Więcej o lokalizacji osiedla forDOM można przeczytać tutaj.

W budynku A kontynuowane są prace nad elewacją ze wszystkich stron. Garaże indywidualne posiadają już bramy garażowe, a wewnątrz budynku odbywa się mnóstwo prac wykończeniowych. Przypominamy, że pierwsze przeprowadzki do nowych mieszkań będą już latem tego roku.

Z kolei nad budową kolejnego budynku B pracuje czerwony dźwig. Aktualnie widać już ściany hali garażowej, która podobnie jak w budynku A będzie znajdować się na parterze.

Osoby poszukujące nowych mieszkań w Fordonie, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przedstawią szczegóły dotyczące mieszkań zarówno w budynku A, jak i budynku B.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

fordom logo - nowe mieszkania fordon

budowa mieszkań forDOM

budowa mieszkań forDOM

budowa mieszkań forDOM

budowa mieszkań forDOM