Jawa Wood dołącza do programu Arkada Partner

Strona główna » Aktualności » Jawa Wood dołącza do programu Arkada Partner
Jawa Wood dołącza do programu Arkada Partner

W Arkada Invest każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania z naszej oferty otrzymuje specjalną kartę rabatową i pakiet zniżek na wykończenie mieszkania do wybranych salonów wnętrz. Stale poszerzamy grono naszych partnerów, aby dać Państwu wybór i możliwość urządzenia wnętrz w dobrym stylu, według własnych upodobań.

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych Partnerów dołączyła firma Jawa Wood, specjalizująca się w sprzedaży i montażu najwyższej jakości podłóg, drzwi, tarasów i schodów.

W ofercie Jawa – Studio Wykończenia Wnętrz znajdziecie Państwo podłogi drewniane, winylowe, korkowe oraz laminowane, a także wykładziny podłogowe, zarówno mieszkalne jak i obiektowe. Wśród ekspozycji możecie znaleźć drzwi polskich producentów, między innymi ENTRA, ASILO, PORTA, DRE, VOSTER, a także propozycje tarasów kompozytowych oraz drewnianych, listwy przypodłogowe i sztukateryjne oraz schody produkowane na indywidualne zamówienie klienta.

Zapraszamy do salonu Jawa znajdującego się w Galerii Wnętrz Arkada przy ul. Fordońskiej 40 w Bydgoszczy.

podłogi w jawa wood

Przypominamy, że znajdziecie tam też salony innych Partnerów m.in. Cerstyl (płytki gresowe i ceramiczne), New Concept (łóżka i materace) i Eurofirany (firany, zasłony i dekoracje).

Pełną listę firm partnerskich znajdziecie w zakładce Zniżki na wykończenie.