Komunikat – zasady pracy Biura Sprzedaży Arkada Invest

Strona główna » Aktualności » Komunikat – zasady pracy Biura Sprzedaży Arkada Invest
Komunikat – zasady pracy Biura Sprzedaży Arkada Invest

/informacja aktualna /

Szanowni Klienci,

z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i rozprzestrzenianie się koronawirusa zachęcamy do zdalnego kontaktu z naszymi pracownikami. Wszystkie sprawy związane ze Sprzedażą Mieszkań, Administracją, Zmianami Lokatorskimi czy innymi działami prosimy kierować zdalnie – komunikując się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi Doradcy pozostają do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach pracy – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Obsługa Klienta:
tel. 570 111 600

Dział Sprzedaży:
Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910
Marek Jasiński tel. 575 606 888

Jeśli pojawi się konieczność bezpośredniego spotkania z naszym Doradcą, prosimy o wcześniejszy kontakt celem umówienia się na indywidualne wideo spotkanie za pośrednictwem aplikacji WhatsApp .

Tym samym informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno naszych Pracowników, jak i Klientów podjęliśmy szereg działań zabezpieczających:

  1. Wszelkie bezpośrednie spotkania ograniczamy do minimum zachęcając w pierwszej kolejności do kontaktu telefonicznego i online.
  2. Indywidualne spotkania z Klientami odbywać się będą wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i w specjalnie dostosowanych przestrzeniach biurowych celem zachowania bezpiecznego dystansu.
  3. Pracownikom i Klientom znajdującym się w naszym biurze udostępniamy specjalne środki dezynfekujące dłonie.
  4. Siedziba Arkady Invest jest odpowiednio zabezpieczona i dezynfekowana przez specjalistyczne firmy sprzątające, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym w obiekcie.

Wierzymy i mamy nadzieję, że dzięki wspólnie podjętym działaniom zabezpieczającym za niedługi czas wszystko wróci do normalnego porządku.

Życzymy dużo zdrowia i pozostajemy w kontakcie!