Meble z drewna litego ze zniżką w ramach Arkada Partner

Strona główna » Aktualności » Meble z drewna litego ze zniżką w ramach Arkada Partner
Meble z drewna litego ze zniżką w ramach Arkada Partner

Miło nam powiadomić, że nasze grono partnerów poszerzyło się o kolejną firmę . Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki The Beds oferującej bogaty wybór mebli wykonanych z drewna litego.

W ofercie The Beds znajdują się ponadczasowe meble do sypialni, jadalni i salonu, które projektowane z pasją są produkowane w Polsce, na bazie tradycji i doświadczenia – wyłącznie z litego drewna (głównie dębowego i bukowego), z czystej natury. Znajdziecie tam łóżka, komody i szafki, stoły z krzesłami, stoliki i inne meble, które odmienią każde wnętrze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Partnera na stronie internetowej www.beds.pl, a także do odwiedzenia salonu firmowego, mieszczącego się przy ulicy Wiślanej 25 w Bydgoszczy.

komoda na nóżkach z drewna litego

Decydując się na zakup nowego mieszkania w Bydgoszczy z naszej oferty, otrzymasz specjalną kartę rabatową Arkada Partner oraz pakiet zniżek uprawniających do zniżek w salonach wnętrz, z którymi współpracujemy. Pełną listę firm partnerskich znajdziecie w zakładce Zniżki na wykończenie.