Nowe Flisy A - mieszkanie nr A01

  • parter
  • 37,14 m2
  • 2 pokoje
  • Dostępne
Powierzchnia37,14 m2
Pokój z aneksem kuchennym22,28 m2
Pokój8,55 m2
Łazienka4,91 m2
35,74 m2
Balkon4,68 m2

Mieszkanie A01, pierwsze mieszkanie, 2 pokoje, 37,14 m2 - Nowe Flisy, Bydgoszcz

Nowe dwupokojowe mieszkanie A01 o powierzchni 37,14 m2 znajduje się w nowej inwestycji o nazwie Nowe Flisy. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego w Bydgoszczy. Lokal doskonale sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie lub jako zakup inwestycyjny.

Mieszkanie A01 w inwestycji Nowe Flisy jest położone na parterze, co zapewnia wygodny i szybki dostęp do mieszkania, bez konieczności korzystania z windy. Na 37-metrowej przestrzeni znajdują się:

  • funkcjonalny pokój z aneksem kuchennym,
  • odrębny pokój
  • oraz łazienka.

Do mieszkania przynależy także przestronny balkon, na który można wyjść z salonu. Ta dodatkowa powierzchnia pozwoli Ci na wypoczynek na własnym balkonie.

Na terenie inwestycji zaplanowano miejsca dla rowerów. W każdym budynku są również dostępne na sprzedaż miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie.

Nowe Flisy to osiedle realizowane przez dewelopera Arkada Invest. Powstaje w Bydgoszczy, przy ulicy Flisackiej zlokalizowanej w zielonej dzielnicy Flisy, która częstokrotnie określana jest mianem Czyżkówka. To zaledwie 7 minut drogi do centrum miasta. Takie położenie umożliwia wygodne i szybkie korzystanie ze wszystkich atutów miasta, jakimi są dostęp do komunikacji miejskiej, a także pełnej infrastruktury handlowej.

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Zapytaj o szczegóły korzystając z formularza kontaktowego.

Mieszkanie Twoich marzeń? Napisz do nas!

Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
Zniżki na wykończenie

Zniżki na wykończenie

Kupując mieszkanie w Arkada Invest otrzymujesz specjalne zniżki na wykończenie i umeblowanie wnętrz w ramach programu "Arkada Partner".