Nowe Flisy A - mieszkanie nr A06

  • parter
  • 35,51 m2
  • 2 pokoje
  • Sprzedane
Powierzchnia 35,51 m2
Pokój z aneksem kuchennym 20,79 m2
Pokój 9,69 m2
Łazienka 3,88 m2
34,36 m2
Ogródek 44,13 m2

Mieszkanie A06, 2 pokoje 35,51 m2 + prywatny ogródek - Nowe Flisy, Bydgoszcz

Mieszkanie A06 o powierzchni 35,51 m2 jest usytuowane na parterze budynku inwestycji Nowe Flisy w urokliwej części Bydgoszczy, przy ulicy Flisackiej. To nowoczesne osiedle, będące pierwszym w swoim rodzaju, które powstaje na Flisach. To lokalizacja łącząca ze sobą doskonałą komunikację i kontakt z naturą, dzięki otoczeniu zieleni i bezpośredniemu sąsiedztwu Kanału Bydgoskiego.

Dwupokojowe mieszkanie na Nowych Flisach to doskonała propozycja dla osób szukających małego mieszkania. Z takiego układu będą zadowoleni single, ale także pary, które chcą zrealizować swoje marzenie o pierwszym własnym mieszkaniu z zielonym ogródkiem, który zapewni przyjemne chwile w otoczeniu zieleni.

Na powierzchni 35,51 m2 znajduje się:

  • wygodny pokój z aneksem kuchennym,
  • sypialnia,
  • oraz łazienka, tworząc funkcjonalny układ mieszkania.

Do mieszkania przynależy także 44-metrowy ogródek na wyłączność.

Nowe Flisy to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale również dobra inwestycja na przyszłość. Wybierając mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta, możesz cieszyć się z łatwego dostępu do wszelkich udogodnień oraz rozrywek, jakie oferuje miasto.

Jeśli zainteresowało Cię to wyjątkowe mieszkanie, nie czekaj dłużej! Zapytaj o szczegóły korzystając z formularza kontaktowego i poznaj wszystkie zalety życia w Nowych Flisach w Bydgoszczy.

Mieszkanie Twoich marzeń? Napisz do nas!

Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
Zniżki na wykończenie

Zniżki na wykończenie

Kupując mieszkanie w Arkada Invest otrzymujesz specjalne zniżki na wykończenie i umeblowanie wnętrz w ramach programu "Arkada Partner".