Mieszkanie 51,29 m2 urządzone „pod klucz” w Fordonie na sprzedaż 

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie 51,29 m2 urządzone „pod klucz” w Fordonie na sprzedaż 
Mieszkanie 51,29 m2 urządzone „pod klucz” w Fordonie na sprzedaż 

Na osiedlu forDOM, przy ul. Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy przygotowaliśmy dla Państwa cztery wyjątkowe mieszkania, urządzone „pod klucz” i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Poniżej prezentujemy jedno z czterech gotowych mieszkań na sprzedaż. To 3-pokojowy i niepowtarzalny układ mieszkania, ponieważ jako jedyne w całym bloku posiada nie jeden, a aż dwa balkony – z salonu oraz  z sypialni.

WYJĄTKOWA OFERTA!

Mieszkanie nr A55 o powierzchni 51,29 m2 składa się z korytarza, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Całe mieszkanie jest wykonane w stylu klastycznym, co sprawia, że wnętrze jest stylowe i ponadczasowe. Dominują tu jasne barwy: ciepłe beże, delikatne szarości, a także elementy czerni i złota.

Nazwa inwestycji: forDOM
Lokalizacja: ul. Produkcyjna 3A, Bydgoszcz (Fordon)
Powierzchnia: 51,29 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje z aneksem kuchennym
Piętro: IV piętro
Balkon: tak, 2 balkony
Standard: Wykończenie „pod klucz”, mieszkanie gotowe do zamieszkania
CENA: Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć poniżej i umawiania się na prezentacje. Z przyjemnością pokażemy Państwu wszystkie wnętrza zarówno tego mieszkania, jak i pozostałych trzech wykończonych „pod klucz”. Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń tel. 504 427 427 lub wyślij formularz:

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta wnętrz i kompleksowo wyposażone w zabudowy meblowe i dopasowane meble na wymiar, sprzęty AGD, armaturę kuchenną i łazienkową, a także oświetlenie. Dzięki starannie dobranym materiałom i przemyślanemu wykorzystaniu przestrzeni, mieszkanie jest funkcjonalne, przestronne i ciepłe.

ZOBACZ WSZYSTKIE MIESZKANIA POD KLUCZ >>>