Mieszkanie Miesiąca: 4 pokoje na 64 m2 dla rodziny – NEST

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: 4 pokoje na 64 m2 dla rodziny – NEST
Mieszkanie Miesiąca: 4 pokoje na 64 m2 dla rodziny – NEST

Wrzesień rozpoczęliśmy z wielkim przytupem, ponieważ wraz z jego początkiem miała miejsce premiera naszej nowej inwestycji mieszkaniowej w Bydgoszczy, NEST na Górzyskowie. Dlatego też w ramach naszego cyklu Mieszkanie Miesiąca wytypowaliśmy ustawne mieszkanie, w którym znajdują się aż 4 pokoje – i to wszystko na 64 metrach kwadratowych! 

Mieszkaj Rodzinnie na Górzyskowie

Nowe M o powierzchni 64 m2 z trzema oddzielnymi sypialniami może być interesującą propozycją dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać na rodzinnym Górzyskowie. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń każdy z domowników będzie miał swój własny kąt – przestrzeń do zabawy, nauki, pracy i wypoczynku.

Mieszkanie M26 w budynku NEST usytuowane jest na pierwszym piętrze. Na piętro można się dostać zarówno schodami, jak i wygodą i cichą windą, które zawiezie nas także do podziemnej hali garażowej. Duże zakupy, pakowanie czy zwiezienie wózka na dół lub z powrotem nie będzie zatem sprawiać trudności podczas codziennych obowiązków.

Układ mieszkania M26 NEST

Przestrzeń dla rodziny na 64 m2

Na wejściu do mieszkania do dyspozycji mamy duży, bo niemal 14-metrowy przedpokój z korytarzem prowadzących do kolejnych pomieszczeń. Dzięki jego wielkości i kształtowi w postaci prostokąta można go funkcjonalnie zaaranżować – nie zabraknie tu miejsca na podłużną szafę, w której z pewnością zmieszczą się kurtki i buty wszystkich domowników, a także kąta na ławeczkę, która może okazać się rozwiązaniem w dziesiątkę dla całej rodziny.

Tuż przy korytarzu prowadzącym do strefy dziennej, po prawej stronie znajdują się trzy sypialnie o powierzchniach 7,93 m2 i dwie kolejne mające 7,18 m2. W każdym z nich znajduje się duże okno, które odpowiednio doświetli pomieszczenie.

Aranżacja sypialni z niebieską ścianą

Z kolei po prawej stronie do dyspozycji przyszłych mieszańców jest dodatkowa garderoba, mogąca służyć tez jako schowek do przechowywania sprzętów domowych oraz prawie 5-metrowa łazienka. Jeśli przydatna byłaby osobna toaleta istnieje możliwość jej utworzenia w miejscu garderoby. Takie rozwiązanie może okazać się istotne dla rodziny z dwójką lub więcej dzieci.

Przemieszczając się wzdłuż korytarza docieramy do strefy dziennej mieszkania – salonu z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 19 m2. Po jednej stronie znajduje się miejsce do zaaranżowania strefy kuchennej wraz z dużym stołem, z kolei po drugiej stronie mamy przestrzeń z kanapą i szafką na TV. Zaraz za nią mamy wysokie i szerokie okno wraz z wyjściem na balkon, który z pewnością będzie się cieszył dużym zainteresowaniem domowników szczególnie wiosną i latem!

Jakiego mieszkania w Bydgoszczy szukasz?

Mieszkanie M26 w inwestycji NEST na Górzyskowie w Bydgoszczy wydaje się być dla Ciebie ciekawą propozycją? A może poszukujesz czegoś większego lub o mniejszym metrażu? Zobacz, co możemy zaproponować w tej lokalizacji sprawdzając listę dostępnych mieszkań. A jeśli możemy Ci pomóc w poszukiwaniach i odpowiedzieć na dodatkowe pytania, odezwij się do nas.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

Możesz też wysłać do nas wiadomość za pomocą formularza lub czatu.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]