Mieszkanie Miesiąca: gotowe mieszkanie deweloperskie 62 m2 z ogródkiem

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: gotowe mieszkanie deweloperskie 62 m2 z ogródkiem
Mieszkanie Miesiąca: gotowe mieszkanie deweloperskie 62 m2 z ogródkiem

Dobrze wiemy, że wśród poszukujących nowych mieszkań w Bydgoszczy są osoby, które z różnych względów nie mogą czekać roku czy dwóch na oddanie inwestycji i szukają mieszkania w stanie deweloperskim dostępnego od zaraz.

Z tego powodu, tym razem zdecydowaliśmy się przestawić propozycję mieszkania właśnie w takim gotowym budynku. Co ma do zaoferowania mieszkanie M28 w inwestycji Horyzont 2 na bydgoskich Wyżynach, przy ulicy Białogardzkiej 2A? Przekonajmy się!

Szybka przeprowadzka do nowego mieszkania

Inwestycja pod nazwą Horyzont 2 została ukończona w sierpniu tego roku i posiada już pozwolenie na użytkownie. A to oznacza, że przyszły właściciel polecanego mieszkania może się do niego przeprowadzić niemal od zaraz. To komfortowa i wygodna sytuacja, kiedy poszukujemy mieszkania na już lub sprzedajemy dotychczasowe i chcemy przenieść się od razu z jednego mieszkania do drugiego.

Mieszkanie z 3 pokojami i garderobą na 62m2 + ogródek do wprowadzenia

Prezentowane przez nas Mieszkanie Miesiąca to lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 62 m2. Na tej przestrzeni znajdują się wszystkie pomieszczenia, które zapewnią komfort życia.

Horyzont 2 w Bydgoszczy

 

Po wejściu do klatki budynku, bez jakichkolwiek barier architektonicznych i konieczności wjeżdżania windą na wyższe kondygnacje, kierujemy się na sam koniec korytarza, by nareszcie dotrzeć do jeszcze dostępnego mieszkania M28.

Zlokalizowanie na parterze przynosi sporo korzyści. Między innymi szybkie przedostanie się do mieszkania i odwrotnie – z mieszkania na zewnątrz czy do hali garażowej i komórki lokatorskiej, ale także możliwość wypoczynku we własnym zielonym ogródku rekreacyjnym, który przynależy do mieszkania.

Nowe mieszkania Wyżyny

Mieszkanie w stanie deweloperskim od środka

Nowe mieszkanie na bydgoskich Wyżynach posiada podłużny hol, w którym zmieści się duża, zabudowana szafa, a także osobną garderobę, dzięki której zyskujemy sporo dodatkowej przestrzeni na przechowywanie różnych rzeczy. Zobaczcie, jak może wyglądać przykładowa garderoba.

Garderba

 

Idąc dalej przechodzimy już do głównej części mieszkania, gdzie znajdują się dwie osobne sypialnie o wielkości ok. 11 m2 i 10 m2 ze wschodnią wystawą okien. Takie usytuowanie sprawia, że właśnie od tej strony w pogodne dni mogą budzić przyjemne, poranne promienia słońca.

Kolejnym pomieszczeniem w mieszkaniu na Wyżynach jest prawie 5-metrowa łazienka oraz pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 20 m2 w trapezowym kształcie.

Nowe mieszkanie na Wyżynach

 

Na pierwszy rzut oka może pojawić się pytanie – jak urządzić to wnętrze? Warto skorzystać z porad architekta lub wnętrzarskich inspiracji, dzięki którym aranżacja będzie o wiele łatwiejsza, a mieszkanie we własnym M zapewni domownikom najwyższy komfort. Przykładowo wnętrze mogłoby wyglądać właśnie tak

 

Salon

Poniżej prezentujemy cały układ mieszkania 62 m2 z proponowanym rozkładem mebli. Jednak aby bardziej poczuć tę przestrzeń i przekonać się, czy to mieszkanie będzie dobrym wyborem zachęcamy do indywidualnego umówienia się z naszym Doradcą i wspólne oglądanie na żywo. 

Mieszkanie M28 Horyzont 2

 

Nasi Doradcy pozostają do dyspozycji, odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą dodatkowych, cennych informacji. Zapraszamy!