Mieszkanie Miesiąca: 73 m2 z balkonem w Bydgoszczy

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: 73 m2 z balkonem w Bydgoszczy
Mieszkanie Miesiąca: 73 m2 z balkonem w Bydgoszczy

Liczba pokoi, metraż, lokalizacja, balkon lub ogródek to kryteria, którymi kierujemy się przy wyborze nieruchomości. Nie można jednak zapominać o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie – o terminie oddania inwestycji. Wiele osób, w dobie mało opłacalnych lokat bankowych oraz spadających stóp procentowych, poszukuje w Bydgoszczy nowego, ale gotowego już lokalu do zamieszkania.

Właśnie dlatego w ramach aktualnego wpisu z cyklu Mieszkanie Miesiąca pragniemy zaprezentować gotowe, 3-pokojowe mieszkanie na bydgoskich Wyżynach, do którego będzie można się wprowadzić już za chwilę.

Gotowe mieszkanie deweloperskie w Bydgoszczy

Mieszkanie M40 o powierzchni 72,82 m2 to wygodne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, znajdujące się na II piętrze naszej niemal gotowej inwestycji Horyzont 2.

Horyzont 2 powstaje przy ulicy Białogardzkiej. Budynek jest wyposażony w podziemny parking oraz w windy na każdej klatce. W niedalekim otoczeniu znajdują się tereny zielone, Basen Laguna, sklepy, szkoły, przychodnie, a także dogodne połączenia komunikacji miejskiej.

Inwestycja, a także prezentowe Mieszkanie Miesiąca są prawie gotowe, dlatego zainteresowane osoby mogą umówić się na obejrzenie mieszkania na żywo po wcześniejszym kontakcie z Doradcą.

układ mieszkania miesiąca

Przestrzeń dla całej rodziny

Na całą przestrzeń mieszkania składają się:

  • przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2,
  • dwie sypialnie – pierwsza 12 m2 i druga 14 m2 z dodatkową garderobą,
  • łazienka, WC oraz korytarz,
  • prywatna, 8-metrowa loggia, czyli zadaszony balkon osłonięty ściankami z obu stron.

Pokój dzienny z aneksem to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podczas przygotowywania posiłków chcą być cały czas obecni w życiu rodziny.

Nietypowy układ tego pomieszczenia daje ciekawe możliwości aranżacji wnętrza. Wzdłuż najdłuższej ściany można zagospodarować część kuchenną ze sprzętem AGD i blatami. Wtedy pozostała część salonu może być strefą wypoczynkową z mini jadalnią i wygodną, rozkładaną kanapą. Ta sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych seansów filmowych, jak i podczas odwiedzin gości, których będziemy chcieli przenocować.

Aranżacja mieszkania

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży po dodatkowe informacje. Służymy pomocą i chętnie doradzimy w wyborze mieszkania, jego funkcjonalnej aranżacji i sposobie finansowania.

Współpracujemy z doświadczonymi biurami projektowymi i doradcami finansowymi, którzy z przyjemnością pomogą spełnić marzenie o nowym mieszkaniu, do którego można się wprowadzić już w tym roku.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888