Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M29

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M29
Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M29

Ostatnie miesiące trwania pandemii na nowo zweryfikowały nasze potrzeby mieszkaniowe. Gdy nagle wszyscy członkowie rodziny musieli pozostać w domach, bez wychodzenia do szkoły czy pracy, okazało się, że dotychczasowa przestrzeń jest niewystarczająca, brakuje dodatkowych metrów, a posiadanie przydomowego ogródka czy większego tarasu jest na wagę złota.

Nowy apartament z tarasem na Bartodziejach

W maju prezentowaliśmy przytulny apartament z ogródkiem o numerze M11. Kontynuując nasz cykl wpisów Mieszkanie Miesiąca, tym razem chcemy Wam zaprezentować zalety wyjątkowego i jedynego takiego apartamentu M29 na V piętrze z dużym tarasem w inwestycji Balaton Apartamenty na Bartodziejach. Ma on do zaoferowania nie tylko przestronne, 3-pokojowe wnętrze, ale także prywatną loggię oraz duży 35-metrowy taras, tworząc razem ponad 100-metrową przestrzeń.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIRTUALNY SPACER PO APARTAMENCIE M29.

Apartament M29 Balaton Bydgoszcz

  • apartament o powierzchni 65 m2
  • loggia 8 m2
  • taras z widokiem na zachód 35 m2

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament na wskazanej powierzchni daje poczucie swobody i komfortu. Strefa dzienna z aneksem kuchennym znajduje się na 24 metrach kwadratowych. Dzięki otwarciu się na sąsiadującą loggię oraz wielkopowierzchniowy taras można stworzyć ciekawy klimat letnich spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Stąd też każdego wieczora można podziwiać jeden z najpiękniejszych zachodów słońca w Bydgoszczy.

Loggie, balkon mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje

Na tarasie znajdzie się miejsce nie tylko na stół z krzesłami, wygodny leżak, huśtawkę czy hamak, ale też na ulubione kwiaty czy organizację zielnika.

Przypominamy, że w inwestycji nad Balatonem wszystkie loggie i tarasy są już całkowicie wykończone wysokiej jakości materiałami:

  • panoramiczne, 3-szybowe okna z antysmogowymi nawiewnikami,
  • drewniana okładzina elewacyjna Trespa,
  • duże płytki 60×60 cm w kolorze kamienia ułożone w systemie bezspoinowym
  • szklane balustrady
  • oświetlenie sufitowe
  • gniazdko elektryczne

to wysoki standard, na który możecie liczyć w tej inwestycji.

Do dyspozycji w tym apartamencie są także 2 ustawne sypialnie o powierzchniach 11m2 oraz 13m2. Z tej drugiej również jest możliwość wyjścia na wspomniany taras.

W środkowej części mieszkania znajduje się hol wejściowy w kształcie odwróconej litery L, z miejscem na pojemną szafę. A tuż obok łazienka z miejscem na kompleksowe wyposażenie oraz drugą nieco mniejszą na WC, co przy większej liczbie domowników z pewnością ułatwi proces codziennej, porannej toalety.

Balaton Apartamenty Bydgoszcz

Kameralna część apartamentowca od strony ulicy Gajowej, piąte piętro i cudowny, duży taras z możliwością oglądania zachodów słońca to mocne atuty tego apartamentu.

Z przyjemnością informujemy, że na obecnym etapie prac istnieje możliwość zobaczenia jego wnętrza na żywo. Zainteresowane osoby, zapraszamy do kontaktu, celem uzyskania szczegółowych informacji, a także umówienia się na indywidualną prezentację. Poniżej możesz zapytać także o inne, dostępne układy. Jakiego mieszkania szukasz?

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

Możesz też wysłać do nas wiadomość za pomocą formularza lub czatu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ INWESTYCJI BALATON APARTAMENTY – BYDGOSZCZ