Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M61

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M61
Mieszkanie miesiąca – Balaton Apartamenty M61

Nadszedł czas na prezentację kolejnego mieszkania z oferty naszego biura sprzedaży Arkada Invest. Dziś prezentujemy apartament M61, składający się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i holu o łącznej powierzchni 57,55 m2 w inwestycji Balaton Apartamenty w Bydgoszczy. W sam raz dla rodzin z dziećmi lub dla seniorów. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Jeśli wolisz najpierw zobaczyć wirtualny spacer po apartamencie M61 kliknij tutaj lub na układ mieszkania poniżej.

Mieszkanie Miesiąca

Otwarty salon z wyjściem na loggie

Apartament M61 znajduje się po południowej stronie budynku, więc będzie doskonale nasłoneczniony nie tylko z uwagi na usytuowanie, ale także dzięki zasłudze wielkoformatowych okien, w które wyposażone są wszystkie apartamenty nad Balatonem. Kolejną zaletą jest głęboka loggia o powierzchni  4,51 m2 prowadząca z salonu. Będzie to idealne miejsce do wypoczynku wiosną, latem i zimą w dodatku w pełnym poczuciu prywatności, dzięki ściankom oddzielającym sąsiadujące ze sobą balkony.

A salon… to tu z pewnością będzie tętniło życie towarzyskie – czy to ze znajomymi, czy też w rodzinnym gronie spędzając czas na rozmowach, zabawach, przy wspólnym oglądaniu filmów lub rozgrywkach w gry VR. Co więcej stawiając tutaj duży stół uda się sprytnie połączyć a zarazem oddzielić od siebie salon i aneks kuchenny.

Salon

Aneks kuchenny pod ręką

Zwykle aneksy kuchenne są otwarte na przestrzeń salonu, które stanowią całość. W przypadku tego apartamenty jest nieco inaczej. Wszystko to dzięki pomysłowemu układowy ścian, gdzie aneks stanowi pewną odrębność. Co więcej dochodzi do niego również dużo naturalnego światła, co jest niewątpliwą zaletą, gdyż może stać się on zupełnie oddzielną przestrzenią z dostępem do okna.

Sypialnia z wymarzonym łóżkiem małżeńskim

Główna sypialnia to aż 12 m2 z szerokim oknem i widokiem na zielony dziedziniec Balaton Apartamentów. Dzięki kwadratowemu układowi można zdecydować o dowolnym ustawieniu wymarzonego łóżka  –  z doskonale dobraną wielkością i twardością materaca, tak by codzienne wypoczywanie było przyjemnością. Poza łóżkiem, znajdzie się tu miejsce na dużą szafę, a także i może właśnie kobiecą toaletkę? Przy takim układzie możliwości jest naprawdę wiele.

Sypialnia

Pokój dziecięcy lub gabinet

Tuż za ścianą sypialni znajduje się kolejny pokój, nieco mniejszy, bo 9 m2. Doskonale posłuży jako gabinet do pracy z miejscem do przechowywania dokumentów lub w przypadku rodziny jako pokój dziecięcy z łóżkiem, szafą i biurkiem do nauki.

Łazienka relaksu

Łazienka to kolejne pomieszczenie, w którym wypoczywamy przeznaczając czas głównie dla siebie. Tu do zagospodarowania mamy powierzchnię aż 5,29 m2, na której znajdzie się miejsce na najpotrzebniejsze wyposażenie, takie jak toaleta, zlew, pralka, prysznic lub wedle upodobań – duża wanna, która od jakiegoś czasu ponownie zyskuje na popularności.

Hol z miejscem na szafę

W tym mieszkaniu przedpokój ma powierzchnię 8,70 m2 i jest łącznikiem wszystkich innych pomieszczeń. Ze względu na jego kształt to właśnie tutaj znajdzie się miejsce na dużą, zabudowaną szafę na całej długości holu. Pomieszczą się tu wszystkie rzeczy codziennego użytku, takie jak buty czy kurtki, ale też te, po której sięga się nieco rzadziej – na przykład koce czy zapasowe pościele, dla których również trzeba znaleźć gdzieś miejsce.

Prezentowany apartament M61 na pierwszym piętrze w inwestycji Balaton Apartamenty to propozycja zarówno dla tych, którzy szukają 3-pokojowego mieszkania do 60m2. Podobny układ znajduje się także na wyższych kondygnacjach.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, nie czekaj, tylko skorzystaj z jednego ze sposobów kontaktu z naszym Doradcą. Odpowiemy na Twoje pytania.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

Lub zostaw nam wiadomość za pomocą formularza lub czatu.

Z przyjemnością wprowadzimy Cię w szczegóły Twojego nowego mieszkania!