Mieszkanie Miesiąca: Balaton Apartamenty z ogródkiem na Bartodziejach

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: Balaton Apartamenty z ogródkiem na Bartodziejach
Mieszkanie Miesiąca: Balaton Apartamenty z ogródkiem na Bartodziejach

Kolejne wytypowane mieszkanie w ramach akcji Mieszkanie Miesiąca z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie własną przestrzeń i chcą mieć nie tylko swój kawałek podłogi, ale i… trawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu M11 o powierzchni 57,35 m2 w inwestycji Balaton Apartamenty z zawsze zielonym ogródkiem.

Chcesz od razu zobaczyć wirtualny spacer po apartamencie? Kliknij w ten link.
Pamiętaj, że możesz też umówić się na indywidualne spotkanie, podczas którego pokażemy Ci to mieszkanie na żywo! Zadzwoń: 504 427 427.

Nowe mieszkanie z ogródkiem w Bydgoszczy

Posiadanie przydomowego ogródka jest dziś marzeniem wielu osób. Choć Balaton Apartamenty są zlokalizowane tuż przy samym Parku nad Balatonem, gdzie świeżego powietrza jest pod dostatkiem, warto rozważyć opcję apartamentu z taką zieloną, własną przestrzenią na parterze. To ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas w zaciszu domowym, ale też korzystać z uroków dobrej pogody. W apartamencie M11 ogródek ma aż 55 m2 – to sporo miejsca na kreatywne i miłe spędzanie czasu „pod chmurką”.

Mieszkanie z ogródkiem Bartodzieje Bydgoszcz

Musimy nadmienić, że przydomowe ogródki są bezobsługowe. Nie ma potrzeby martwić się o ich nawodnienie czy koszenie trawy – o wszystko to zadbamy sami, by właściciele Balaton Apartamentów mogli cieszyć się piękną, zieloną trawą.

Salon od południa  z wyjściem na taras

W proponowanym przez dewelopera Arkada Invest apartamencie M11 dużym atutem jest salon z aneksem kuchennym od strony południowej o powierzchni 20,34 m2. To bezpośrednio z niego jest też wyjście na prywatny, osłonięty taras, zarówno bocznymi ściankami, jak i „zadaszeniem”, które tworzy wyżej położona loggia. Dzięki temu, nawet w niepogodę, podczas wiosennego czy letniego deszczu spędzanie czasu na tarasie będzie przyjemnością.

Salon apartamentu

Funkcjonalny układ apartamentu

Na 3-pokojowy apartament M11 przy ulicy Ceramicznej na bydgoskich Bartodziejach składają się:

  • salon z aneksem kuchennym (20,34 m2)
  • sypialnia (11,21 m2)
  • pokój (9,13 m2)
  • hol (8,43 m2)
  • łazienka (4,24 m2)
  • osobna toaleta (1,93 m2).

Przemyślany układ architektoniczny pozwoli na swobodne zaaranżowanie prostego ciągu kuchennego ze sprytnym oddzieleniem go od pokoju dziennego, gdzie dodatkowo znajdzie się miejsce na wygodną kanapę i stół z krzesłami. Duże okna od podłogi zapewnią doskonały dostęp do światła. Z kolei centralne położenie łazienki i toalety na planie nowego mieszkania zapewni komfort całej rodzinie.

układ mieszkania Balaton Apartamenty

Kameralna atmosfera – tylko jeden sąsiad

Istotnym atutem tego polecanego mieszkania na parterze jest jego kameralność. Bowiem na przeciw znajdować się będzie tyko jeden sąsiadujący apartament. Natomiast wejście do własnego, wymarzonego M będzie możliwe na dwa sposoby – wejściem głównym od strony Balatonu (zarówno w przypadku wjazdu autem do hali garażowej, jak i pieszo) lub od ulicy Gajowej (tylko pieszo).

Masz pytania? A może chcesz zobaczyć inne dostępne układy z ogródkiem w Balaton Apartamentach? Nie zwlekaj i zapytaj o szczegóły, póki jeszcze jest wybór.

Czekamy na Twój kontakt.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888