Mieszkanie Miesiąca: 45 m2 z trzema pokojami i ogródkiem

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: 45 m2 z trzema pokojami i ogródkiem
Mieszkanie Miesiąca: 45 m2 z trzema pokojami i ogródkiem

Wydawać by się mogło, że mieszkania z ogródkami cieszą się zainteresowaniem głównie w cieplejszych miesiącach. Nic bardziej mylnego. W tym przypadku sezonowość nie ma większego znaczenia. A z uwagi na duży popyt na tego typu mieszkania, nie ma co zwlekać z decyzją.

Przyjrzyjmy się więc 45-metrowemu mieszkaniu na Górzyskowie w Bydgoszczy w naszej inwestycji NEST.

Mieszkanie z własnym ogródkiem niemal w centrum Bydgoszczy

Wiele osób marzy o własnym kawałku podłogi. A gdyby tak dorzucić do tego jeszcze kawałek ogródka? W miejskiej przestrzeni takie rozwiązanie może szczególnie ucieszyć rodziny z dziećmi czy seniorów.

Możliwość spędzania wolnego czasu na zabawie na trawie z najmłodszymi, chwila relaksu na leżaku czy śniadanie na świeżym powietrzu, tuż po przekroczeniu progu z mieszkania do własnego ogródka brzmi jak marzenie. I co istotne, jest to spełnienia. Nie gdzieś daleko za miastem, tylko zaledwie 2 kilometry od serca Bydgoszczy. Z dala od hałasu, w kameralnej i rodzinnej inwestycji NEST przy ulicy Gołębiej, która będzie już gotowa w II kwartale 2022 r.

Ogródek do mieszkania

Przestrzeń dla rodziny na Górzyskowie

Prezentowane Mieszkanie Miesiąca ma powierzchnię użytkową 45,38 m2 z oknami skierowanymi w kierunku południowego wschodu. Dzięki dużym oknom do wnętrz będzie się przedostawać sporo naturalnego światła. To może sprzyjać lepszemu samopoczuciu, ale też pozwoli zaoszczędzić wydatki na prądzie.

Na tej wydawać by się mogło niewielkiej przestrzeni zaplanowano pokój z aneksem kuchennym, dwa osobne pokoje, a także łazienkę i korytarz łączący wszystkie pomieszczenia.

  • Przedpokój 5,58 m2
  • Pokój z aneksem kuchennym 18,54 m2
  • Pokój 8,31 m2
  • Pokój 8,57 m2
  • Łazienka 3,63 m2

Mieszkanie Miesiąca - układ 45 m2 w NEST

Największy pokój ma ciekawą wnękę wraz z wyjściem na ogródek, w której można rozplanować aneks kuchenny. W ten sposób będzie to nieco odrębna strefa od wypoczynku. W dalszej części pokoju znajdzie się miejsce na wygodą sofę, może z ozdobnymi poduszkami, dedykowanej wspólnemu spędzaniu czasu, czy to na oglądaniu bajek i filmów czy graniu w ulubione gry planszowe. Duże okna skierowane na ogród będą przedłużeniem tej przestrzeni, która zarówno wiosną, latem, jak i wczesną wiosną będzie z pewnością często wykorzystywana przez domowników.

Przy wejściu do mieszkania znajdują się dwa oddzielne pokoje łatwe do aranżacji. W zależności od potrzeb, mogą się tam znaleźć dwie sypialnie albo sypialnia i garderoba lub gabinet do pracy z biblioteczką.

Również łazienka w kształcie kwadratu daje spore możliwości. Ze względu na klasyczny układ można ją dowolnie zaaranżować. Wanna lub prysznic, a może oba rozwiązania? Znajdzie się też miejsce na umywalkę, pralkę i szafki. Najważniejsze, by było funkcjonalnie i wygodnie.

To już ostatnie mieszkanie w tym układzie w naszej inwestycji NEST na Górzyskowie. Jeśli szukasz czegoś takiego dla siebie i rodziny lub z myślą o wynajmie, i chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

A może interesują Cię większe układy mieszkań z ogródkami w Bydgoszczy? Mamy coś takiego do zaproponowania!

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888