Mieszkanie Miesiąca: Komfortowe 74 m2 na Górzyskowie

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: Komfortowe 74 m2 na Górzyskowie
Mieszkanie Miesiąca: Komfortowe 74 m2 na Górzyskowie

Nowy rok to zwykle przygotowania do realizacji nowych planów. Być może i Ty jesteś właśnie w takim momencie, gdy stawiasz sobie pytanie: Czy to właśnie ten moment, by pomyśleć o zakupie nowego mieszkania w Bydgoszczy? W Arkadzie odpowiadamy: Szkoda czasu na odkładanie marzeń na później!

Jeśli czujesz, że to ten czas, masz już zebrane odpowiednie środki i jesteś po konsultacji z doradcą kredytowym (poznaj rekomendowanych doradców), zapraszamy do poznania naszego Mieszkania Miesiąca.

W tym miesiącu nasz wybór padł na inwestycję NEST, w której są jeszcze dostępne nowe mieszkania na Górzyskowie. W tym niewielkim, ale jakże urokliwym budynku znajdują się także ciekawe mieszkania z panoramicznymi oknami o większym metrażu. Co powiesz na komfortowe M4 na powierzchni 74m2?

Kliknij na układ, by zobaczyć więcej. Mieszkanie nr 10 – inwestycja NEST

Mieszkanie to dzieli się na dwie części.

Pierwsza z nich to strefa dzienna znajdująca się po lewej stronie od głównego wejścia do mieszkania. To tu znajduje się wydzielona garderoba o powierzchni 2,57 m2. Doskonałe miejsce na wszelką odzież wierzchnią, buty czy parasole. Dalej do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18,72 m2 wraz z wyjściem na balkon oraz najmniejszy pokój z całego mieszkania o powierzchni 9,34 m2.

WSKAZÓWKA! Jeśli potrzebujesz większej przestrzeni w salonie, istnieje możliwość jego powiększenia przy jednoczesnej rezygnacji z pokoju obok. W ten sposób Twój salon miałby powierzchnię aż 28 m2!

Przypominamy, że tego typu zmiany są możliwe na wczesnym etapie budowy i wyłącznie po konsultacji ze specjalistą Arkada Invest. Zapraszamy do kontaktu.

Druga część mieszkania do strefa domowników. Od głównego wejścia prowadzi do niej korytarz w kształcie litery L. Wzdłuż niego znajdzie się miejsce na zaaranżowanie półek czy kolekcji obrazów lub zdjęć, a na jego końcu znajdzie się miejsce na wysoką zabudowę typu Komandor. Zaraz obok znajduje się spora łazienka o powierzchni 5,34 m2 oraz dwie bliźniacze sypialnie o powierzchniach 12,35 m2 każda.

NEST przy ulicy Gołębiej na bydgoskim Górzyskowie to doskonała lokalizacja do zamieszkania dla tych, którzy chcą mieszkać blisko centrum miasta, a zarazem cieszyć się kameralnym sąsiedztwem i spokojem.

Budowa budynku trwa, a jej zakończenie planujemy na I kwartał 2022 r. Będzie garaż podziemny, będą windy, staranie zagospodarowana przestrzeń na terenie inwestycji i wysoka jakość wykonania.

Brzmi ciekawie? Chcesz zapytać o więcej? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888