Mieszkanie Miesiąca: Przytulne 57 m2 w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: Przytulne 57 m2 w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach
Mieszkanie Miesiąca: Przytulne 57 m2 w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach

W marcowej odsłonie cyklu Mieszkanie Miesiąca z przyjemnością prezentujemy przytulne i co najważniejsze – gotowe już – mieszkanie w wyjątkowym budynku nad bydgoskim Balatonem. 

Mieszkanie M79 to 57-metrowa przestrzeń znajdująca się na czwartym piętrze budynku z widokiem na sąsiadujący park z salonu oraz na wewnętrzny dziedziniec inwestycji – od strony pokoi sypialnianych.

We wnętrzu znajdują się funkcjonalny salon z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, duża łazienka i hol.

ZOBACZ JAK MOŻNA URZĄDZIĆ TO MIESZKANIE – WIRTUALNY SPACER

mieszkanie miesiąca

Do mieszkania na 4. piętrze szybko i wygodnie można dotrzeć jedną z dwóch wind zamontowanych na klatce schodowej. Zarówno z poziomu parteru, jak i hali garażowej na poziomie -1 lub -2, gdzie dostępne są jeszcze miejsca postojowe.

winda balaton apartamenty bydgoszcz

W środku apartamentu czeka zaprojektowano jasny i funkcjonalny salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 20 m2. Dużym atutem tej przestrzeni jest wnęka pozwalająca na sprytne zagospodarowanie części kuchennej, a także dwa duże okna zapewniające naturalne oświetlenie zarówno aneksu wraz ze stołem jadalnianym, jak i strefy wypoczynkowej.

Pierwszy pokój z bezpośrednim wejściem z salonu może sprawdzić się jako duża sypialnia – zajmuje bowiem ok. 12 m2. Z kolei drugi pokój o powierzchni ok. 9 m2 może stać się pokojem dziecka, garderobą lub gabinetem.

Łazienka ma ok. 5 m2 co niewątpliwie stanowi duży atut. Bez problemu zmieszczą się tu wanna lub prysznic, umywalka, WC, a nawet pralka z suszarką.

Wszystkie pomieszczenia łączy spory hol o powierzchni 8,65 m2, w którym powinna zmieścić się szafa pod zabudowę, a także wygodne siedzisko do zakładania butów.

Mieszkanie M79 w inwestycji Balaton Apartamenty to jedno z ostatnich mieszkań o takim metrażu. Jeśli komfortowego mieszkania na Bartodziejach w Bydgoszczy i chciałbyś ten układ wygląda w rzeczywistości – zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami:

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888