NEST na Górzyskowie – zdjęcia z lotu ptaka

Strona główna » Aktualności » NEST na Górzyskowie – zdjęcia z lotu ptaka
NEST na Górzyskowie – zdjęcia z lotu ptaka

Nadszedł czas, by zaprezentować naszą inwestycję, budynek NEST ukończony w roku 2022 r., w jednej z najciekawszych form, a więc z drona. Dzięki temu możemy pokazać nie tylko architekturę budynku, ale też otoczenie, z którym doskonale współgra.

Ostatnia relacja z lotu ptaka dla inwestycji NEST na bydgoskim Górzyskowie miała miejsce jeszcze w momencie, gdy widoczna była wyłącznie konstrukcja budynku. Nadszedł więc czas, by zaprezentować NEST w pełnej okazałości – już w ukończoną elewacją oraz zagospodarowaną zielenią wokół budynku.

To co wyróżnia ten projekt, to przede wszystkim jego kameralność, z uwagi na 52-mieszkania o różnorodnych metrażach i układach oraz 2 stylowo wykończone klatki schodowe. Niewielkich rozmiarów budynek pozwolił idealnie wpasować się wielkością i stylem w charakter osiedla Górzyskowo, który jest znany z niskiej zabudowy.

Warto zwrócić uwagę także na wielkość okien, balkonów i tarasów na ostatnim piętrze. To elementy, zaraz za lokalizacją, które były kluczowe dla osób, które zdecydowały się na zakup mieszkań w tej inwestycji. Stąd bowiem zaledwie 2 kilometry drogi do centrum Bydgoszczy, na Stary Rynek.

Ciekawym elementem tego projektu pozostaje również unikalny panel dekoracyjny z blachy, wykonany na specjalne zamówienie z Finlandii.

Czy są jeszcze dostępne nowe mieszkania na Górzyskowie?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Arkada Invest, gdzie udzielimy Państwu wszystkich informacji.

nest mieszkania bydgoszcz górzyskowo