NEST – ostatnie mieszkania na sprzedaż na Górzyskowie

Strona główna » Aktualności » NEST – ostatnie mieszkania na sprzedaż na Górzyskowie
NEST – ostatnie mieszkania na sprzedaż na Górzyskowie

Na Górzyskowie, a dokładnie pod adresem ul. Gołębia 67, gdzie powstaje budynek NEST, pozostały już tylko ostatnie 3 mieszkania na sprzedaż! 

Oznacza to, że jest jeszcze szansa, by zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu. I to w tym roku!

Górzyskowo charakteryzuje się niską zabudową mieszkalną i kameralną atmosferą, dlatego ta lokalizacja będzie idealna dla tych, którzy chcą mieszkać w spokojnym miejscu, z dala od ruchomych ulic i hałasu, ale jednocześnie nie musieć rezygnować ze wszystkich udogodnień, jakie daje mieszkanie w mieście. To zatem doskonałe miejsce dla ceniących ciszę i harmonię, bez konieczności wyprowadzanie się poza Bydgoszcz. Wybierając ekonomiczną jazdę rowerem, na Stary Rynek w Bydgoszczy można dotrzeć w zaledwie 10 minut.

lokalizacja nest bydgoszcz

Ulica Gołębia to mała uliczka, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i niewysokich budynków wielorodzinnych. Taką niską zabudowę, bo zaledwie 3 piętra ma także nasza inwestycja. Mimo to, w trosce o wygodę lokatorów, w budynku znajdują się ciche windy, które zawożą od samego parkingu na poziomie -1 na każde piętro.

Przyszli mieszkańcy NEST mają także możliwość dokupienia wygodnego miejsca parkingowego w hali garażowej, na zewnątrz lub w garażu indywidualnym. W zależności od wybranej opcji, dojazd do posesji będzie od ulicy Gołębiej lub od ulicy Jaskółczej.

Do mieszkań można także dokupić komórkę lokatorską.

Ostatnie dostępne mieszkania w NEST – Bydgoszcz / Górzyskowo:

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.
Zachęcamy także do umówienia się na indywidualne spotkania, by móc zobaczyć mieszkanie na żywo.

Wioleta Daniłowska, tel. 601 260 910

Marek Jasiński, tel. 575 606 888

jazda rowerem nest