Osiedle forDOM – wnętrza nowego osiedla w Fordonie

Strona główna » Aktualności » Osiedle forDOM – wnętrza nowego osiedla w Fordonie
Osiedle forDOM – wnętrza nowego osiedla w Fordonie

Już w czerwcu 2022 budynek A na osiedlu forDOM uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkownie. Od lipca właściciele mieszkań odbierają klucze do swoich lokali. A teraz z chęcią prezentujemy zdjęcia naszej inwestycji forDOM, znajdującej się przy ulicy Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy (Fordon), która powstała przy współpracy z firmą Lech. 

Wnętrza budynku na osiedlu forDOM

Na częściach wspólnych, a więc korytarzach i klatkach schodowych dominują biele, szarości, czerń i elementy drewna. Już po wejściu do klatki budynku, po prawej stronie znajdują się estetycznie zamontowane skrzynki pocztowe wraz z klimatycznym oświetleniem ledowym oraz dekoracyjnymi lamelami w kolorze jasnego drewna.

Na wprost znajdują się dwie ciche i energooszczędne windy, którymi można wjechać na wyższe piętra budynku – najwyżej na 7. piętro, które jest ostatnim w budynku mieszkalnym przy ul. Produkcyjnej 3A. Podłogę pokrywają praktyczne, szare płytki w wielkim formacie 120×60 cm.

[ Przyjdź na Dni Otwarte 9-10 września 2022 r. i zobacz na żywo – szczegóły tutaj ]

Osiedle forDOM – skrzynki pocztowe
Osiedle forDOM – dwie windy

Nowe mieszkania w Fordonie

Osiedle forDOM to nowe mieszkania na sprzedaż w Fordonie, wśród których dostępne są mieszkania od 30 m2 do 80 m2, czyli mieszkania dwupokojowe z oddzielną sypialnią, mieszkania trzypokojowe, a także mieszkanie pięciopokojowe na większe potrzeby. Gotowe wnętrza pierwszego budynku są zapowiedzią tego, na co mogą liczyć przyszli właściciele mieszkań w kolejnym etapie – budynku B, który będzie gotowy za rok.

Na korytarzach prowadzących do mieszkań zauważyć można grę kolorów – antracytu i jasnoszarej barwy. Na naprzemiennie pomalowanych ścianach dekoracyjną ich część stanowią drzwi wejściowe do mieszkań w kolorze bielonego dębu marki Porta.

Osiedle forDOM – drzwi Porta i oznaczenia mieszkań
Osiedle forDOM – windy na klatce schodowej
wnętrza fordom
Klatki schodowe w budynku na osiedlu forDOM
Osiedle forDOM – oznaczenia na klatce schodowej

Nowoczesne osiedle w Fordonie i wolność wyboru

W tej inwestycji postawiliśmy na komfort mieszkańców. Dlatego wszystkie mieszkania posiadają albo balkon, albo taras, albo ogródek z efektownymi balustradami z siatki ciągnionej, które przysłaniają balkony. Można więc wybrać mieszkanie z ogródkiem i zieloną trawą na I piętrze budynku lub z balkonem na wyższych kondygnacjach, co zapewnia wyjątkowe widoki na Fordon.

Budynek A – widok z balkonu od zachodu – sierpień 2022
balkon narożny fordom
Osiedle forDOM – balkon narożny w budynku A

Na osiedlu przewidziano trzy rodzaje miejsc dla samochodów. Mieszkańcy mogą wybrać garaż indywidualny, miejsce w hali garażowej lub miejsce zewnętrzne.

hala garażowa fordom
Budynek A – hala garażowa na parterze
garaże osiedle forDOM
Osiedle forDOM – garaże indywidualne

Nowe rośliny i plac zabaw na osiedlu

Pod adresem Produkcyjna 3A w Bydgoszczy właśnie tworzy się nowa historia, nowe osiedle. A więc i nowe nasadzenia roślin, wśród których znajdują się miedzy innymi – widoczna na pierwszy, zdjęciu poniżej hortensja bukietowa oraz surmia bigoniowa (widoczna na drugim zdjęciu), ale też inne gatunki: tawuła japońska, świerk serbski, wiśnia piłkowana i wiele innych. Zielona trawa wraz z automatycznym nawadnianiem, a także nowe rośliny są przyjemne dla oka i dekorują otaczające je budynki.

Budynek A – zieleń przy budynku – sierpień 2022
rośliny osiedle forDOM
Osiedle forDOM – nowe rośliny

Na ogrodzonym terenie osiedla powstał także plac zabaw dla dzieci z huśtawką, zjeżdżalnią, bujawką i piaskownicą. To doskonała strefa dla rodziców i ich dzieci, którzy bez konieczności opuszczania osiedla, mogą spędzić na nim miło czas na zabawie.

Plac zabaw na osiedlu forDOM – sierpień 2022

Mieszkaj wygodnie w Fordonie

Jeśli aktualnie myślisz i szukasz nowego mieszkania na sprzedaż w Fordonie, masz okazję zobaczyć dostępne układy na żywo!

  • Myślisz, by zainwestować w nieruchomość i kupić mieszkanie?
  • Chcesz zamienić stare mieszkanie na nowe?
  • Potrzebujesz większego mieszkania z miejscem do pracy?
  • Ty i Twoja rodzina szukacie większej przestrzeni?
  • A może wystarczy potrzebujesz małego mieszkania?

Już 9-10 września 2022 r. zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których porozmawiamy o Waszych potrzebach, mieszkaniach i pokażemy wnętrza.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy kilka atrakcji:

  • akt notarialny gratis przy zakupie mieszkania
  • bezpłatne konsultacje kredytowe
  • mieszkania bez wkładu własnego
  • pakiet zniżek na wykończenie

Nie przegap okazji i zobaczmy się na osiedlu forDOM – ul. Produkcyjna 3A, Bydgoszcz – Fordon
Piątek, 9.09.2022, w godzinach 15:00 – 19:00
Sobota, 10.09.2022, w godzinach 9:00 – 14:00

Budynek A – od zachodu – sierpień 2022