Pierwsza łopata wbita. Przygotowania do budynku B na osiedlu forDOM

Strona główna » Aktualności » Pierwsza łopata wbita. Przygotowania do budynku B na osiedlu forDOM
Pierwsza łopata wbita. Przygotowania do budynku B na osiedlu forDOM

Dzieje się, dzieje! Budujemy nowe osiedle mieszkań w Fordonie przy ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy. Trwają wykopy pod kolejny budynek.

Niedawno rozpoczęliśmy prace nad wykopem pod budynek B, który będzie drugim budynkiem mieszkalnym na nowym, zamkniętym osiedlu forDOM.

Tuż przy zbiegu ulic Produkcyjnej i Przy Tartaku trwa budowa kompleksu mieszkalnego, w którym zaplanowaliśmy powstanie czterech budynków wielorodzinnych wraz z parkingami, zielenią i placem zabaw dla dzieci.

W budynku A, który osiągnął stan surowy zamknięty, powstaje 91 mieszkań deweloperskich. Budowa rozpoczęła się styczniu 2021, a jej zakończenie zaplanowane jest na czerwiec 2022 r. Mieszkania są jeszcze dostępne w sprzedaży. Listę wolnych mieszkań możesz zobaczyć tutaj.

W budynku B docelowo powstaną 63 mieszkania. Do wyboru będą mieszkania dwupokojowe od 32 m2, mieszkania trzypokojowe od 50 m2 i pięciopokojowe od 81 m2. Sprzedaż mieszkań w budynku B ruszy prawdopodobnie w przyszłym roku. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań Arkada Invest.

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

fordom logo - nowe mieszkania fordon

Prace przy budowie mieszkań

Roboty budowlane Fordon

Wykop pod nowy budynek

Budowa osiedla w Fordonie

Budowa osiedla w Fordonie

Budowa mieszkań Fordon

budowa nowych mieszkań w Fordonie