Aranżacja łazienki. Mała łazienka w bloku – jak ją urządzić?

Strona główna » Porady » Aranżacja łazienki. Mała łazienka w bloku – jak ją urządzić?
Aranżacja łazienki. Mała łazienka w bloku – jak ją urządzić?

Projektowanie łazienki warto zacząć możliwie jak najszybciej. Czy dobrym momentem będzie czas zaraz po zakupie mieszkania od dewelopera? Jak najbardziej! Łazienka to najważniejsze pomieszczenie w nowym mieszkaniu i to właśnie od niego zaczyna się pomysł na wnętrze. Od czego zacząć i jak się zabrać za projektowanie łazienki? 

Nowe mieszkanie w Bydgoszczy i co dalej?

Od wielu lat sprzedajemy nowe mieszkania w Bydgoszczy i widzimy, jak wielu Klientom zależy na tym, aby aranżacja nowego M była przemyślana, nowoczesna i funkcjonalna. Nie bez powodu w ramach programu Arkada Partner pozyskujemy nowych partnerów – firmy specjalizujące się w aranżacjach i wyposażeniu wnętrz, do których Klienci otrzymują zniżki (listę partnerów możesz zobaczyć tutaj). Dzięki ich profesjonalnemu wsparciu każde pomieszczenie, a także łazienka będą zaprojektowane i urządzone z pomysłem.

Urządzamy łazienkę – od czego zacząć?

Przystępując do urządzania łazienki w nowym mieszkaniu trzeba odpowiedzieć sobie na pytania: jakim budżetem dysponuję i jakie są moje oczekiwania? Dzięki tym odpowiedziom będzie łatwiej rozpocząć poszukiwania wyposażenia łazienkowego. Jeszcze przed odwiedzeniem salonu dobrze jest przygotować sobie następujące materiały i zastanowić się nad poszczególnymi kwestiami:

  • Jaki jest układ łazienki, gdzie znajdują się przyłącza oraz gniazdka
  • Jaki jest rozmiar mojej łazienki?
  • Wanna czy prysznic?
  • Umywalka nablatowa czy wpuszczana?

Jeśli oczekiwania co do urządzania łazienki nie są sprecyzowane, rozwiązaniem może okazać się wizyta w salonie i zaczerpnięcie inspiracji. A tych na łazienkowych ekspozycjach nie brakuje! Planując łazienkę można pobawić się stylem – nowoczesna, klasyczna, a może w stylu loftowym? Wielość i różnorodność płytek, ich kolorów, struktur i formatów również daje duże pole do popisu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video przygotowanym wspólnie z partnerem ENANO, w którym podpowiadamy jak się zabrać do tematu urządzania łazienki w mieszkaniu od dewelopera:

Mała łazienka w bloku – jak ją urządzić?

Kupując mieszkanie w Bydgoszczy – kawalerkę, mieszkanie dwupokojowe lub nieco większe, łazienka ma ograniczoną powierzchnię – zwykle od 4 m2 do 6 m2. Jak zatem zmieścić wszystkie urządzania, by łazienka była komfortowa, wygodna, ale też ciekawa? Jest na to kilka sposobów. Wszystko zależy od dobrego pomysłu i dopasowania projektu na wymiar łazienki i zastosowania rozwiązań, które zadowolą przyszłych mieszkańców.

Czy w małej łazience zmieści się wanna? I czy płytki wielkoformatowe są dobrym pomysłem do małego wnętrza?

Na te i inne dylematy łazienkowe odpowiadamy w materiale video razem z ENANO:

Proces urządzania łazienki nie musi być długi i trudny. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak może wyglądać Twoja łazienka, odwiedź salony łazienek i zainspiruj się. W każdym z salonów, z którym współpracujemy w ramach programu Arkada Partner możesz też liczyć na projekt, a także atrakcyjne zniżki na asortyment, dzięki którym zaoszczędzisz bez rezygnacji z wymarzonej łazienki.

Pozostałe porady