Trzecie piętro inwestycji NEST przy Gołębiej w Bydgoszczy

Strona główna » Aktualności » Trzecie piętro inwestycji NEST przy Gołębiej w Bydgoszczy
Trzecie piętro inwestycji NEST przy Gołębiej w Bydgoszczy

Prace nad budową nowych mieszkań w Bydgoszczy, przy ulicy Gołębiej 67 trwają w najlepsze. Jeszcze niedawno dzieliliśmy się relacją zdjęciową z rozpoczęcia budowy drugiego piętra inwestycji NEST na Górzyskowie. Z kolei już dziś osiągnęliśmy docelowe trzy piętra. Oznacza to, że mamy zakończony stan surowy otwarty. Jeszcze bez pokrycia dachowego, nad którym aktualnie pracujemy. 

NEST to kameralny budynek mieszkalny z 52 mieszkaniami. Z dnia na dzień coraz więcej mieszkań nabiera ostatecznego kształtu, bowiem w części z nich są już postawione ścianki działowe. Wewnątrz budynku trwa jeszcze sporo innych prac, nad którymi czuwają nasi inspektorzy. Aktualnie rozprowadzamy instalacje elektryczne, wod-kan oraz c.o. i wentylację w mieszkaniach. Dodatkowo w większości lokali wykonana jest już instalacja pod klimatyzację, którą klienci obok kilku innych elementów wykończenia mieszkania otrzymują w standardzie.

trzecie piętro budynku nest bydgoszcz

mieszkanie stan deweloperski

budowa Gołębia Bydgoszcz

Jeśli planujesz zamieszkać na Górzyskowie w Bydgoszczy i poznać więcej szczegółów na temat dostępności nowych mieszkań w inwestycji NEST, zapraszamy do kontaktu:

Wioleta Daniłowska tel. 525 119 011

Marek Jasiński tel. 525 119 014

Zobacz też listę mieszkań NEST na naszej stronie.