Wieczór nad Balatonem 19.10 | Premiera apartamentu z widokiem na Balaton

Strona główna » Aktualności » Wieczór nad Balatonem 19.10 | Premiera apartamentu z widokiem na Balaton
Wieczór nad Balatonem 19.10 | Premiera apartamentu z widokiem na Balaton

W najbliższy czwartek, 19 października, w godzinach 17:00-20:00 zapraszamy na „Wieczór nad Balatonem”. Czyli niecodzienne spotkanie dla zainteresowanych nieruchomościami połączone z PREMIERĄ LUKSUSOWEGO APARTAMENTU w inwestycji BALATON Apartamenty, przy ul. Ceramicznej 5 na bydgoskich Bartodziejach. 

Zobacz wnętrze apartamentu z pełnym wyposażeniem z widokiem na Balaton.

 • Szukasz dla siebie wyjątkowego mieszkania o wysokim standardzie?
 • Planujesz inwestycję?
 • Chcesz zgłębić temat inwestowania w nieruchomości?
 • A może być pierwszy i poznać NAJLEPSZE OFERTY mieszkań inwestycyjnych, które jeszcze nie trafiły do oficjalnej sprzedaży?

Przyjdź, spotkajmy się i porozmawiajmy o dobrych wnętrzach, nowych mieszkaniach i inwestowaniu w nieruchomości.

To dobra okazja, by przyjść z gronem swoich znajomych.
Gwarantujemy swobodną atmosferę w miłym towarzystwie.

Liczba miejsc ograniczona – zachęcamy do rejestracji poprzez kontakt telefoniczny tel. 791 653 850 oraz za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

   

  balaton apartamenty premium