Wieloletni pracownicy Arkada Invest przeszli na zasłużoną emeryturę

Strona główna » Aktualności » Wieloletni pracownicy Arkada Invest przeszli na zasłużoną emeryturę
Wieloletni pracownicy Arkada Invest przeszli na zasłużoną emeryturę

Z wielką dumą, a jednocześnie już z odrobiną tęsknoty, dzielimy się z Wami tą informacją. Po blisko 20 latach pracy w Arkada Invest na emeryturę odeszli nasi dwaj pracownicy: pani Ewa Śródka – Asystentka Zarządu oraz pan Andrzej Borak – inspektor nadzoru budowlanego.

W podziękowaniu za wszystkie przepracowane lata, pod koniec lutego, a dokładnie 28 lutego 2020 r. z inicjatywy Zarządu i pracowników Arkada Invest uczestniczyliśmy w uroczystym spotkaniu pożegnalnym pani Ewy i pana Andrzeja, którzy mieli budujący wkład w rozwój i życie firmy.

zdjęcie pamiątkowe Arkada Invest

Spotkaliśmy się w Restauracji Meluzyna w Bydgoszczy. Była to wyjątkowa okazja, by powspominać minione lata, przypomnieć sobie realizowane projekty, wyzwania, którym wspólnie stawialiśmy czoła oraz sukcesy i nagrody – a tych nie brakowało!

W takich momentach jak ten, można by rzecz, że te 20 lat minęło jak jeden dzień… I choć pożegnaliśmy się ze sobą na drodze zawodowej, nie powiedzieliśmy sobie „żegnaj” w relacjach koleżeńskich. Bowiem po tylu latach wspólnej pracy w naszym zespole nawiązały się piękne przyjaźnie i więzi. Ktoś kiedyś powiedział nam, że mamy szczęście do pracowników – i w pełni się z tym zgadzamy, bo Arkadę Invest tworzą jedni z najlepszych specjalistów. Dlatego na następne lata życzymy sobie kolejnych takich pięknych pracowniczych jubileuszy i uroczystości!

Pracownicy Arkada Invest

Pracownicy Arkada Invest