Nowe ławki szkolne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy

Strona główna » Wspieramy » Nowe ławki szkolne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy
Nowe ławki szkolne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy

Wiosną tego roku z prośbą o wsparcie dla szkoły zwróciła się do nas jedna z nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy, znajdującej się przy ulicy Żmudzkiej 12 na Bartodziejach. Mając na uwadze obecną sytuację i znając realne potrzeby zarówno dzieci, jak i nauczycieli w szkołach, chętnie przystąpiliśmy do działania.

Cel był szczytny – chodziło o pomoc w przystosowania klasy do obecnych warunków epidemiologicznych zgodnie z wytycznymi MEN, a więc zachowania dystansu między uczniami, a jednocześnie zapewnienia im swobody w poruszaniu się po sali.

Czując się mocno związani z Bartodziejami, nie zastanawialiśmy się długo i zdecydowaliśmy się pomóc w realizacji tego pomysłu. Tym sposobem jeszcze w marcu zakupiliśmy 25 jednoosobowych stolików szkolnych dla uczniów klasy SP14 w Bydgoszczy, a już w kwietniu, gdy uczniowie wrócili ponownie do szkolnych ławek, mogli korzystać z nowego wyposażenia klasy. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tę inicjatywę i dziękujemy za radosne zdjęcia z zakończenia roku szkolnego!

nowe ławki dla szkoły