Strona główna » Korzyści » Zainwestuj i zarabiaj

Zainwestuj i zarabiaj

Arkada Invest posiada bogate doświadczenie zarówno w budowaniu nowoczesnych osiedli, jak również w zarządzaniu najmem i inwestowaniu w mieszkania pod wynajem. Ty kupujesz mieszkanie w Arkada Invest, a my pomożemy Ci je wynająć. Zyskaj nawet do 6% w skali roku.

 

Zobacz ofertę mieszkań

Zakup mieszkania w celach
inwestycyjnych to idealne
rozwiązanie dla Ciebie jeżeli:

 • poszukujesz stabilnego dochodu,
 • myślisz o zabezpieczeniu własnej emerytury, rodziny i swoich dzieci,
 • posiadasz zdolność kredytową lub odłożone pieniądze na wkład własny,
 • chcesz zarobić w długim okresie więcej niż na innych aktywach (np.: więcej niż na lokacie),

Atrakcyjne formy inwestowania

 • Doradzamy na etapie wyboru optymalnego mieszkania
 • Pomagamy w zmianach lokatorskich
 • Istnieje możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”

Obsługa najmu z Arkada Invest

 • Przygotujemy mieszkanie
  pod wynajem
 • Pomożemy w
  znalezieniu najemcy
 • Zawrzemy
  odpowiednie umowy
 • My obsługujemy
  Ty zarabiasz

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem związane jest z ryzykiem zmiany cen nieruchomości i zmiany stawek najmu, co niesie za sobą możliwość zmiany stopy zwrotu z takiej inwestycji lub poniesienia przez inwestora strat finansowych. W przypadku inwestowania w nieruchomości na wynajem ze środków pochodzących z kredytów występuje dodatkowo ryzyko zmian stóp procentowych polegające na możliwości niekorzystnej dla inwestora zmianie stóp procentowych, co może skutkować poniesieniem wynikających z tego strat. Ponadto należy także uwzględnić ryzyko rynkowe – związane z sytuacją makroekonomiczną (w wyniku znaczącej zmiany jednego z parametrów makroekonomicznych, takich jak: inflacja, tempo wzrostu PKB, bezrobocie, poziom waluty, wysokość stóp procentowych, poziom deficytu budżetowego itp.) oraz ogólnym trendem w gospodarce i na rynkach finansowych. Tego typu ryzyko występuje najczęściej, gdyż sytuacja makroekonomiczna wpływa istotnie na wyceny wszelkich inwestycji. Konsekwencją zmian sytuacji makroekonomicznej są pojawiające się trwałe trendy – wzrostowy (hossa) lub spadkowy (bessa).Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.

Masz pytania
dotyczące oferty?

Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane