Zobacz mieszkania bez wychodzenia z domu

Strona główna » Aktualności » Zobacz mieszkania bez wychodzenia z domu
Zobacz mieszkania bez wychodzenia z domu

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższy komfort Klientów w Arkada Invest proponujemy różne sposoby kontaktu, dzięki którym można wygodnie zapoznać się z realizowanymi przez nas inwestycjami oraz ofertami mieszkań.

Wybierz dla siebie najwygodniejsze rozwiązanie.

1. Poznaj ofertę mieszkań online

To prawdopodobnie jedna z najczęściej wybieranych dróg w poszukiwaniu nowego mieszkania.

Wystarczy wejść w zakładkę Oferta na naszej stronie internetowej, wybrać inwestycję i przejrzeć dostępne mieszkania. Wcześniejsze zorientowanie się w dostępnych układach pomoże szybciej zweryfikować, czy dysponujemy mieszkaniami o takim układzie, metrażu i standardzie, którego właśnie poszukujesz. Poza stroną, dysponujemy wieloma innymi materiałami, takimi jak wirtualne spacery 3D po Balaton Apartamentach, które mogą okazać się pomocne we wstępnej selekcji mieszkań. Aby otrzymać taki spacer, wystarczy się z nami skontaktować.

2. Porozmawiaj z Doradcą

Nic nie zastąpi rozmowy telefonicznej z Doradcami Arkada Invest, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat rynku pierwotnego i najbardziej aktualne informacje na temat oferowanych przez nas nowych mieszkań w Bydgoszczy.

Sytuacja związana z dostępnością mieszkań jest bardzo dynamiczna, dlatego jeśli zależy Ci na czasie i chcesz szybko uzyskać odpowiedzi na  Twoje pytania, skorzystaj z poniższych numerów – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wioleta Daniłowska tel. 525 119 011

Marek Jasiński  tel. 525 119 014

3. Umów się na wirtualne spotkanie

Na prośbę Klientów wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia wirtualnych spotkań, podczas których możemy zdalnie zaprezentować inwestycję i mieszkania.

Jak wygląda takie spotkanie?

  • Skontaktuj się z Doradcą i umów na wideorozmowę w dogodnym terminie
  • Odbierz połączenie lub dołącz do spotkania za pomocą jednego kliknięcia w otrzymany link (nic nie musisz instalować)
  • Rozmawiaj wygodnie i bezpiecznie z Doradcą za pomocą telefonu, tabletu lub komputera.

4. Spotkajmy się bezpiecznie w biurze

Doradcy Arkada Invest są do Państwa dyspozycji zarówno online, jak i stacjonarnie w Biurze Sprzedaży przy ul. Fordońskiej 2. Nasze biuro funkcjonuje bez zmian od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, bezpośrednie spotkania są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Nasze biuro wyposażone jest w specjalne szyby plexi, płyny dezynfekcyjne, maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki, aby zapewnić każdemu Klientowi komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy bezpiecznie!