Arkadia 2

Arkadia 2
Strona główna » Zrealizowane Inwestycje » Arkadia 2

Informacje o inwestycji:

MIASTO:
Niemcz

ADRES:
ul. Elizy Orzeszkowej 19, 21, 23, 25, 27

TERMIN ODDANIA:
2011

Arkadia 2 logo

 

 

Drugi etap osiedla ARKADIA powstał na obrzeżach miasta, nad pięknym strumykiem i przy ogrodzie botanicznym w Myślęcinku. Kompleks składa się z pięciu budynków, w których znajduje się po 10 mieszkań. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy i dobrej lokalizacji, znajdującej się niedaleko najważniejszych punktów w centrum miasta.

Arkadia 2

Arkadia - kraina szczęśliwości

Zaprojektowaliśmy dla Państwa mieszkania w Niemczu o różnorodnej powierzchni: od 42,5 m2 do ponad 100 m2. W każdym budynku znajdują się mieszkania o funkcjonalnych wnętrzach, z balkonami oraz możliwością własnej aranżacji. Na poddaszach budynków zostały umieszczone mieszkania jedno i dwupoziomowe z otwartymi tarasami, a dla mieszkańców parteru stworzyliśmy przestronny taras oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Osiedle jest bezpieczne i wygodne, a także zostało odpowiednio ogrodzone oraz oświetlone.

Arkadia 2

Harmonia z przyrodą

Kompleks jest otoczony terenami zielonymi, które stanowią wyjątkowy i malowniczy krajobraz. Niewiele jest takich miejsc, w których można poczuć otaczającą przyrodę, wolność i nieograniczoną przestrzeń. ARKADIA 2 położona jest na terenie gminy Osielsko, na skraju miasta i w bezpośrednim otoczeniu lasów. Mieszkania w Niemczu znajdują nad strumykiem przy parku w Myślęcinku – są zatem idealnym miejscem na spędzenie komfortowego i spokojnego życia.

Mapa inwestycji

Lokalizacja: Niemcz, ul. Elizy Orzeszkowej 19, 21, 23, 25, 27