Arkadia 3

Arkadia 3 Niemcz
Strona główna » Zrealizowane Inwestycje » Arkadia 3

Informacje o inwestycji:

MIASTO:
Niemcz / Myślęcinek

ADRES:
ul. Olszynki 30

TERMIN ODDANIA:
2017

Logo Arkadia 3

 

 

W bliskości z naturą

Arkadia 3 to kolejna odsłona popularnej lokalizacji tuż obok Myślęcinka. Awangardowa bryła, bliskość terenów spacerowych, ścieżki rowerowej, sklepów, punktów usługowych… to tylko kilka elementów, które wyróżniają tę inwestycję.

Arkadia 3 to kameralny budynek, w którym znajdują się zaledwie 24 mieszkania. To idealne, miejsce dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie pod miastem. To doskonała baza wypadowa na spacery i wyprawy rowerowe. Okoliczne pola i zieleń nadają okolicy sielankowy nastrój, a bliskość przystanków autobusowych umożliwia, łatwe i szybkie dotarcie do centrum Bydgoszczy.

Architektura Arkadia 3

Nowoczesny design

Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i ponadczasowy design’em. Zaprojektowaliśmy mieszkania o funkcjonalnych rozkładach od 33 m2 do 104 m2, z balkonami oraz możliwością własnej aranżacji. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe oraz indywidualne garaże. Na ostatnim piętrze usytuowane są atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania z dużymi panoramicznymi oknami, które wpuszczają do wysokich pomieszczeń jeszcze więcej słońca. Na ogrodzonym dziedzińcu znajduje się plac zabaw dla dzieci i gustownie zaprojektowana zieleń.

Szczęśliwa rodzina w lesie na rowerach

Żyj aktywnie i korzystaj z infrastruktury

Arkadia 3 to idealne miejsce dla rodzin, par oraz wszystkich tych, którzy lubią żyć blisko zieleni oraz korzystać z bogatej infrastruktury gminy Osielsko. Otwarte przestrzenie, parki, strumyki i oczka wodne dodają uroku okolicy i sprzyjają aktywności fizycznej. Poranny jogging, czy popołudniowe rolki? Być może wolisz rower, który bezpiecznie schowasz w komórkach lokatorskich lub specjalnie przygotowanych stojakach? Stąd równie szybko dotrzesz do miasta na wieczorny seans w kinie jak i w zielone lasy Niemcza oraz Myślęcinka.

Arkadia 3 Niemcz lokale

Twój biznes w Niemczu

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Niemcza przewidzieliśmy 4 lokale usługowe doskonale widoczne z ulicy, o powierzchni od 32 m2 do 73 m2. Gmina Osielsko i sam Niemcz to dynamicznie rozwijająca się społeczność. Ludność i zamożność Niemcza rośnie z roku na rok.

Arkadia 3 w Niemczu

W pobliżu Arkadii 3

  • 500 m – sklep Polo Market
  • 900 m – Orlik
  • 9 km – jezioro Borówno
  • 500 m – klinika medyczna Zdrówko
  • 800 m – Szkoła Podstawowa / Gimnazjum
  • 800 m – przedszkole i żłobek Świat Montessori
  • 50 m – przystanek komunikacji miejskiej
  • 10 min – do centrum Bydgoszczy
  • 400 m – Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku / Ogród Botaniczny

Mapa inwestycji

Lokalizacja: Niemcz, ul. Olszynki 30