Villa Polanka

Villa Polanka
Strona główna » Zrealizowane Inwestycje » Villa Polanka

Informacje o inwestycji:

MIASTO:
Bydgoszcz

ADRES:
ul. Polanka 24, Bartodzieje

TERMIN ODDANIA:
2011

Villa Polanka logo

 

Villa Polanka to wyróżnione I nagrodą „Budowa na Medal 2012” ekskluzywne apartamenty, z myślą o klientach którzy cenią luksus, elegancję oraz wygodę. To właśnie z myślą o nich Arkada Invest stworzyła ten prestiżowy budynek. Kameralną villę z siedmioma przestronnymi apartamentami zaprojektował zespół młodych architektów nadając jej unikalny i modernistyczny charakter.

Villa Polanka

Okolica

Pięknie położona Villa, nad brzegiem wody, wśród niskiej zabudowy. Z każdego okna rozciąga się widok na fontanny i tereny zielone. Bartodzieje to dzielnica o bardzo rozbudowanej infrastrukturze. Wokół mieszczą się przedszkola, szkoły, banki, restauracje, centra handlowe,ośrodki rekreacyjno-sportowe. Villa Polanka jest jednym z najlepiej zlokalizowanych miejsc do zamieszkania w Bydgoszczy. Komfort życia w centrum miasta jest atrakcyjną alternatywą dla domu jednorodzinnego na obrzeżach Bydgoszczy.

Villa Polanka

Balaton - wodne otoczenie

Urokliwy akwen z fontannami, w letnie wieczory podświetlanymi. Wokół zadbane ścieżki rowerowe, alejki spacerowe, ławeczki i zieleń. Atrakcyjne miejsce do spędzania miło czasu, idealne na wspólne rodzinne spacery i wypoczynek. Kolorowy plac zabaw dla dzieci. Od wczesnych godzin rannych można spotkać tam wędkarzy oraz spacerujących rodziców z dziećmi, dla których atrakcją jest karmienie wodnego ptactwa.

Mapa inwestycji

Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Polanka 24