
Nowe Flisy C01
- pokoje 2
- 40,37 m2
- piętro 0
Mieszkanie A16 to nowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Nowe Flisy w Bydgoszczy, które położone jest w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.
Lokum to 2-pokojowy układ o pow. 36 m2, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla studenta, dla pary lub jako mieszkanie inwestycyjne.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, z którego już podziwiać można widoki na zieleń i wodę.
Na 36-metrowej przestrzeni znajdują się:
To sprawdzony, kompaktowy układ mieszkania, który można funkcjonalnie zaaranżować, tak by mieszkało się w nim przyjemnie i wygodnie. Dzięki przemyślanemu układowi możliwe jest proste wydzielenie strefy kuchennej w formie aneksu kuchennego oraz oddzielenie go od strefy dziennej. Z kolei zaraz przy drzwiach wejściowych jest także korytarzyk, w którym zmieści się duża szafa na kurtki.
Jeśli poszukujesz małego, 2-pokojowego mieszkania w Bydgoszczy z blisko znajdującymi się terenami zielonymi, dostępem do sklepu i centrum, jesteś w dobrym miejscu.
Zapraszamy do kontaktu.
Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania