Adres:
ul. Ceramiczna 5 (Park nad Balatonem) | Bartodzieje, Bydgoszcz

Na sprzedaż ostatni, urządzony apartament nad Balatonem!
Zapraszamy do umawiania się na prezentacje

Nie czekaj i umów się na prezentację apartamentu

Skontaktuj się z naszym doradcą

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
balaton mieszkania bartodzieje

Zamieszkaj w malowniczym parku nad Balatonem

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  balaton na bartodziejach bydgoszcz

  Zamieszkaj
  w Parku nad
  Balatonem

  Otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Balaton Apartamenty powstaje przy ulicy Ceramicznej 5 nad samym brzegiem bydgoskiego Balatonu. Ten potencjał posłużył do stworzenia eleganckiego projektu budynku łączącego piękno, nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały z unikalnymi walorami krajobrazu.

  Zielone zacisze
  w centrum miasta

  Bogactwo zieleni jest nieodłącznym elementem wpisanym w nasz projekt. Dzięki starannie dobranej lokalizacji, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych nad Balatonem, bez konieczności wyjeżdżania za miasto. To doskonałe miejsce do wypoczywania, spacerowania, biegania, jazdy na rowerze czy spędzania czasu wolnego z dziećmi na placu zabaw lub mini miasteczku drogowym.

  drzwi do mieszkań balaton apartamenty

  Wnętrza, które zachwycają

  Klatki schodowe w budynku Balaton Apartamenty to światowy design dopracowany w każdym szczególe. W częściach wspólnych budynku nawiązaliśmy do barw występujących w naturze, aby wejścia i hole do mieszkań były przytulne. Korytarze zdobią dekoracje z wykorzystaniem ciepłego drewna oraz malowidła ścienne nawiązujące do sąsiadującego akwenu Balaton. Postawiliśmy na eleganckie zabudowy szaf i dekoracje z lameli, wielkoformatowe płytki z motywem lastryko, eleganckie drzwi z portalami w kolorze kobaltowym i ręcznie malowane murale.

  balaton widok na park
  Balaton Apartamenty o wschodzie słońca

  Architektura w
  najlepszej formie

  Wymarzona lokalizacja wymaga luksusowej oprawy. Kunsztowne połączenie lekkości z wielowymiarową bryłą zdradza, że projekt pochodzi z renomowanej pracowni projektowej. Biuro BDMA to uznany zespół architektów współpracujący z najlepszymi deweloperami w Polsce. Wspólnie, stworzyliśmy bryłę o zróżnicowanej ilości pięter, podzieloną na 4 segmenty. Z najwyższej (10-piętrowej) części roztaczać się będzie wspaniały widok na Balaton oraz panoramę Bydgoszczy, zaś niska, zachodnia część (3-piętrowa) powstanie w otoczeniu kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych. Budynek charakteryzuje niezwykła kaskadowość, przestronnych loggii oraz luksusowe elementy laminatów elewacyjnych.

  nagroda dla balatonu

  Arcydzieło Sztuki Budowlanej 2021

  Balaton Apartamenty zdobył wyjątkowe wyróżnienie w konkursie Arcydzieło Sztuki Budowlanej 2021, organizowanym przez Kujawsko-Pomorską Izbę Budownictwa.

  Maciej Dembiński BDM'A Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Warszawskiej oraz w Escola Tecnica de Arquitectura de Barcelona

  „Balaton to innowacyjna i odważna architektura. Wielowymiarowa, kaskadowa bryła w której ukryliśmy przestronne loggie. Inwestor postawił na odważny projekt znacząco odbiegający od dominującej prostej zabudowy. Fasada budynku to kompozycja posadowionych naprzemiennie prostopadłościanów, zapewniająca doskonałe nasłonecznienie wszystkim apartamentom. Podstawowym założeniem była harmonia ze współistniejącą zabudową oraz z wyjątkowym parkiem przy Balatonie.”

  wnętrze balaton apartamenty

  Standard
  w najlepszym wydaniu

  W Balaton Apartamenty zadbaliśmy o wysoki standard oraz staranne i unikalne wykończenie części wspólnych. Poszczególne elementy dobraliśmy tak, by zapewniły wysokie poczucie estetyki z mieszkania w ładnym wnętrzu. Mamy nadzieję, że dzięki takim wnętrzom każdorazowy powrót do domu, nawet po ciężkim dniu wpłynie choć w drobnym stopniu na poprawę nastroju.

  Apartamenty dla wymagających

  • panoramiczne
   3-szybowe okna
   z filtrem antysmogowym
  • Stylowe drzwi PORTA
   o wysokiej klasie
   przeciwpożarowej
   i antywłamaniowej
  • Wideodomofony
   z ekranem i aparatem
   głośnomówiącym
  • Eleganckie,
   gładkie grzejniki
  • Programowalny
   termostat grzejnikowy
   Danfoss Eco™z aplikacją
   na smartfon
  • Grzejniki łazienkowe
   z dodatkową grzałką
   elektryczną
  • Ogrzewanie
   podłogowe
   w łazience
  • Osprzęt elektryczny
   wiodącej marki
   Legrand
  • Dwupoziomowa hala garażowa
  • Portiernia z ochroną
  • Miejsca na rowery

  Nowoczesne mieszkania w najlepszej z możliwych lokalizacji nad Balatonem

  Balaton Apartamenty to limitowana oferta nieruchomości o wyjątkowo wysokim standardzie. Idealna dla osób, które chcą nabyć mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy, z bliski, dostępem do centrum miasta. Apartamenty znajdują się w najlepszej z możliwych lokalizacji w Bydgoszczy – nad samym brzegiem akwenu Balatonu. Takie położenie pozwala na połączenie miejskiego życia z ciągłym kontaktem z naturą. Spacery po osiedlu i parku oraz zabawy na świeżym powietrzu mogą być Twoją codziennością. Teren wokół apartamentów świetnie nadaje się do odpoczynku dla całej rodziny.

  Komfort w budynku z rynku pierwotnego

  Nowe mieszkania w Bydgoszczy, które sprzedajemy, są przestronne i zlokalizowane w budynku wyróżniającym się oryginalnym kształtem i luksusowym wykończeniem. Jasne i słoneczne wnętrza, duże trzyszybowe okna z filtrami antysmogowymi, wideodomofony i ogrzewanie podłogowe w łazience to tylko kilka zalet proponowanych mieszkań na Bartodziejach. Niektóre są kameralne, inne duże – różnorodność metraży i liczby pokoi sprawia, że zarówno single, osoby kupujące lokale na wynajem, jak i rodziny znajdą idealny apartament dla siebie. Sam budynek cechuje nowoczesna elewacja z elementami drewna, doskonale wpisującą się w osiedle. Z okien i balkonów widać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Zakup mieszkania na sprzedaż z naszej oferty w Bydgoszczy jest od lat jedną z najlepszych form inwestycji.

   

  Zobacz dostępne mieszkania