Budowa pierwszego piętra w inwestycji NEST rozpoczęta

Strona główna » Aktualności » Budowa pierwszego piętra w inwestycji NEST rozpoczęta
Budowa pierwszego piętra w inwestycji NEST rozpoczęta

Jesteście ciekawi, jak wyglądają prace na budowie NEST na Górzyskowie? Od naszej ostatniej relacji minęło trochę czasu, dlatego śpieszymy z nowinami dotyczącymi postępów na budowie nowych mieszkań deweloperskich, które powstają przy ul. Gołębiej 67 w Bydgoszczy. 

Tak jak wielokrotnie zapowiadaliśmy powstaje tutaj kameralny 3-piętrowy budynek z windami, którego budowa zaczęła się w sierpniu 2020 r. Nowe mieszkania będą gotowe w I kwartale 2022 r.

Warunki pogodowe nareszcie pozwoliły nam zakończyć etap prac związany z terenem i przygotowaniem podziemnej hali garażowej. Powstaną tam 53 miejsca postojowe, na których będzie można wygodnie i bezpiecznie zaparkować swoje auto.

Aktualnie przystąpiliśmy do wykonania ścian piętra pierwszego, co zobaczyć możecie na zdjęciach załączonych poniżej. Trwają też prace związane z montażem zbiorników retencyjnych oraz przyłącza sieci wod-kan.

Zainteresowanych nowymi mieszkaniami na Górzyskowie, zapraszamy do obejrzenia dostępnych mieszkań tutaj i do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

budowa mieszkań nest

budowa mieszkań nest