Mieszkania stworzone dla rodziny

Adres:
ul. Gołębia 67, Górzyskowo

Termin zakończenia budowy:
I kw. 2022 r.

NEST - nowe mieszkania
na Górzyskowie

 

NEST to projekt doskonale wpisujący się w kameralny charakter osiedla Górzyskowo. Tworzymy przestrzeń z myślą o tych, którzy poszukują spokojnego i bezpiecznego miejsca dla siebie i najbliższych. NEST to miejsce, gdzie możesz zwolnić tempo, delektować się życiem i cieszyć chwilami z rodziną. Niespieszne życie w kameralnym budynku, spacery po urokliwej okolicy oraz wycieczki rowerowe do pobliskich parków i lasów… Odkryj radość z życia, mieszkając przy Gołębiej 67!

Co polubisz w NEST?

 • NEST pinezka
  ULICA
  GOŁĘBIA
 • NEST gniazdo
  RODZINNE
  GNIAZDO
 • NEST ikona miska
  TOWARZYSKA
  ATMOSFERA
 • NEST gra świateł
  NASTROJOWA
  GRA ŚWIATEŁ

Własna przestrzeń

Mieszkaj wygodnie i komfortowo. Urządź się po swojemu, według własnych zasad - tak jak lubisz

Natura w architekturze

Kameralny budynek z artystycznym, botanicznym motywem na elewacji z nastrojowym podświetleniem

Slow life

Zwolnij tempo i ciesz się z bliskości natury i miasta, korzystając ze wszystkich walorów Górzyskowa
NEST budynek

Mieszkanie
jako gniazdo

Dom tworzą ludzie, atmosfera, która między nimi panuje, oraz budynek, w którym mieszkają. Jest on miejscem, które dobrze się zna. To gniazdo, intymna i przyjazna przestrzeń dla wszystkich domowników.

NEST wizualizacja

Przyjemność
z mieszkania

 • funkcjonalne układy od 31 m2 do 87 m2
 • kawalerki, mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe
 • duże przeszklenia oraz przestrzenne balkony i tarasy
 • kameralna i sąsiedzka okolica

Masz pytania dotyczące oferty?

Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Sp. Kom. Czytaj więcej.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o. Sp. Kom.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Sp. Kom. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Sp. Kom. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK