Ostatnie mieszkania NEST na Górzyskowie

Adres:
ul. Gołębia 67, Górzyskowo

Termin zakończenia budowy:
2022 r.

NEST - nowe mieszkania
na Górzyskowie

Spokojne życie w Bydgoszczy

NEST to kameralny budynek, w którym doskonale odnajdą się osoby doceniające klimat osiedla Górzyskowo. Zakup nieruchomości w tej okolicy to gwarancja życia w bezpiecznym i spokojnym miejscu dla całej rodziny. Oferujemy mieszkania z rynku pierwotnego na sprzedaż w tej urokliwej dzielnicy Bydgoszczy.

NEST to miejsce, w którym możesz wraz z rodziną odpocząć od miejskiego zgiełku, jednocześnie będąc blisko wszystkich udogodnień metropolii. Zaznaj niespiesznego życia w kameralnym, 3 piętrowym budynku z dostępnymi miejscami postojowymi w hali garażowej. Nowe mieszkania, które sprzedajemy mają powierzchnię od 31 m2 do 87 m2, są przestronne i w zależności od liczby pokoi świetnie nadają się zarówno dla singli, jak i dla całej rodziny. Dużym udogodnieniem są tarasy i balkony – można je urządzić wedle upodobań.

Zielona część Bydgoszczy

Górzyskowo w Bydgoszczy wyróżnia się ciekawą architekturą – zarówno nowoczesną, jak i zabytkową, i jest położone blisko zielonych terenów, więc mieszkańcy mogą na co dzień spacerować po ładnej okolicy i wybierać się na wycieczki po pobliskich parkach i lasach. Dzielnica ma prężnie rozwijającą się infrastrukturę, m.in. przedszkole, szkoły podstawowe i sklepy. Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego jest świetną inwestycją dla całej rodziny!

Co polubisz w NEST?

 • NEST pinezka
  ULICA
  GOŁĘBIA
 • NEST gniazdo
  RODZINNE
  GNIAZDO
 • NEST ikona miska
  TOWARZYSKA
  ATMOSFERA
 • NEST gra świateł
  NASTROJOWA
  GRA ŚWIATEŁ

Własna przestrzeń

Mieszkaj wygodnie i komfortowo. Urządź się po swojemu, według własnych zasad - tak jak lubisz

Natura w architekturze

Kameralny budynek z artystycznym, botanicznym motywem na elewacji z nastrojowym podświetleniem

Slow life

Zwolnij tempo i ciesz się z bliskości natury i miasta, korzystając ze wszystkich walorów Górzyskowa
NEST budynek

Mieszkanie
jako gniazdo

Dom tworzą ludzie, atmosfera, która między nimi panuje, oraz budynek, w którym mieszkają. Jest on miejscem, które dobrze się zna. To gniazdo, intymna i przyjazna przestrzeń dla wszystkich domowników.

NEST wizualizacja

Przyjemność
z mieszkania

 • funkcjonalne układy od 31 m2 do 87 m2
 • kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe
 • duże przeszklenia oraz przestrzenne balkony i tarasy
 • kameralna i sąsiedzka okolica

Masz pytania dotyczące oferty?

Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane