forDOM – relacja z budowy budynku B

Strona główna » Aktualności » forDOM – relacja z budowy budynku B
forDOM – relacja z budowy budynku B

Prace budowlane nad realizacją drugiego etapu osiedla mieszkań forDOM w Fordonie trwają w najlepsze. Co ciekawego dzieje się na terenie budowy?

Budujemy kolejny odcinek ulicy Produkcyjnej w Fordonie

Niedawno ukończyliśmy dobudowę pierwszego odcinka ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy od skrzyżowania ulic Produkcyjna / Przy Tartaku do wjazdu na osiedle dla budynku A. Wcześniej była tutaj wyłącznie droga gruntowa.

Z kolei teraz kontynuujemy prace drogowe realizując kolejny odcinek, który umożliwi wygodny wjazd na osiedle także mieszkańcom budynku B. Oprócz tego, realizujemy drogi wewnętrzne i chodniki na zamkniętym terenie osiedla.

nowe blogi w fordonie - mieszkania na sprzedaż fordom
nowe blogi w fordonie - mieszkania na sprzedaż fordom

Relacja z budowy

Prace na terenie budowy idą zgodnie z planem. Nad jego realizacją czuwają nasi inspektorzy budowlani. Jak wyglądają podstępy przy budowie budynku B osiedla forDOM? Wiele prac skupia się wewnątrz budynku. W mieszkaniach zamontowano grzejniki oraz wykonaliśmy instalacje wod-kan. Aktualnie trwa montaż drzwi do mieszkań, drzwi do szachtów na klatkach schodowych oraz układanie wielkoformatowych płytek na częściach wspólnych budynku.

Zakończenie prac nad budynkiem B planowane jest latem br. A to oznacza, że już niebawem osiedle forDOM będzie miało nowych mieszkańców!

Nowe bloki w Fordonie

Inwestycja forDOM to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w zupełnie nowej lokalizacji – pomiędzy Nowym Fordonem i dobrze znanym osiedlem Bajka, a Starym Fordonem, który w ostatnich latach przechodzi fantastyczne metamorfozy. Nowe bloki w Fordonie przy ulicy Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy tworzą nowe osiedle w spokojnej dzielnicy w bliskim sąsiedztwie ze szkołą, terenami zielonymi i sklepami. To doskonała lokalizacja zarówno dla singli, par i rodzin. W bliskim otoczeniu każdy znajdzie dla siebie ciekawe miejsca.

W budynkach znajdują się:

  • mieszkania 2-pokojowe (ostatnie układy!)
  • mieszkania 3-pokojowe (dostępne są mieszkania deweloperskie oraz mieszkania urządzone „pod klucz”, gotowe do wprowadzenia, które można obejrzeć tutaj >>>)
  • a nawet mieszkania 5-pokojowe.

Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na sprzedaż w nowych blokach inwestycji forDOM zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań, tel. 504 427 427.

budowa nowego bloku w fordonie - osiedle fordom

budowa nowego bloku w fordonie - osiedle fordom