Nowe Flisy A - mieszkanie nr A15

  • piętro 1
  • 46,52 m2
  • 3 pokoje
  • Sprzedane
Powierzchnia46,52 m2
Pokój z aneksem kuchennym15,97 m2
Pokój 19,06 m2
Pokój 28,51 m2
Łazienka4,31 m2
Przedpokój6,80 m2
44,65 m2
F | Balkon5,76 m2

Mieszkanie A15, 3 pokoje z widokiem na Kanał, 46,52 m2 - Nowe Flisy, Bydgoszcz

Inwestycja Nowe Flisy to położone przy ul. Flisackiej nowoczesne osiedle z widokiem na malowniczy Kanał Bydgoski. Lokalizacja ta oferuje nie tylko spokój, ale także wygodne miejsce do życia wśród zieleni i z bliskim dostępem do centrum Bydgoszczy.

Nowe mieszkanie o nr A15 to trzypokojowy układ z balkonem, który obejmuje:

  • Przestronny salon z funkcjonalnym aneksem kuchennym
  • Sypialnię z wystarczającą przestrzenią na wygodne łóżko dwuosobowe
  • Dodatkowy pokój, który może służyć jako gabinet lub dodatkowa sypialnia
  • Łazienkę
  • Korytarz

To mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, zapewniając wyjątkową prywatność i komfort. Jednak prawdziwym skarbem tego miejsca jest przylegający do salonu przestronny balkon od strony południowej, z którego rozciąga się malowniczy widok na zieloność otaczającej przyrody oraz Kanał Bydgoski. Dzięki narożnej lokalizacji i wystawie okien na południe i zachód, wnętrza są doskonale nasłonecznione, co sprawia, że mieszkanie będzie przyjemną przestrzenią dla mieszkańców.

Balkon w bezpośrednim sąsiedztwem Kanału Bydgoskiego to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie słoneczne wnętrza oraz chwile relaksu na świeżym powietrzu. Ale to nie wszystko! Osiedle otoczone jest bogatą roślinnością, co sprawia, że zielona przestrzeń staje się integralną częścią codziennego życia. Spacerując po terenie osiedla, otulonym licznie zasadzonymi roślinami, poczujesz harmonię natury tuż pod swoimi drzwiami.

Ponadto mieszkanie na Nowych Flisach zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych, zwłaszcza po urokliwych okolicach dzielnicy Flis, Czyżkówka czy Osowej Góry. Mieszkanie na osiedlu Nowe Flisy to nie tylko komfortowe wnętrza, ale również możliwość aktywnego spędzania czasu w otoczeniu natury i zakątków Bydgoszczy. Zapraszamy do nowego rozdziału w Twoim życiu na Flisach!

Mieszkanie Twoich marzeń? Napisz do nas!

Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
Zniżki na wykończenie

Zniżki na wykończenie

Kupując mieszkanie w Arkada Invest otrzymujesz specjalne zniżki na wykończenie i umeblowanie wnętrz w ramach programu "Arkada Partner".