Nowe Flisy A - mieszkanie nr A37

  • piętro 3
  • 37,65 m2
  • 2 pokoje
  • Rezerwacja
Powierzchnia37,65 m2
Pokój z aneksem kuchennym22,42 m2
Pokój8,79 m2
Łazienka5,02 m2
36,23 m2
J | Balkon4,68 m2

Mieszkanie A37, nowe 2 pokoje z widokiem na Kanał Bydgoski - Nowe Flisy, Bydgoszcz

Mieszkanie A37 w inwestycji Nowe Flisy w Bydgoszczy powstaje przy ulicy Flisackiej 17A, w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Kanału Bydgoskiego.

To propozycja atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania na trzecim, ostatnim piętrze budynku, położonego od strony zachodniej, z którego okien rozpościera się piękny widok na okoliczną zieleń i Kanał Bydgoski.

Mieszkanie to będzie dobrym wyborem zarówno w przypadku Mieszkania na Start, a także mieszkania inwestycyjnego. Jego atrakcyjność podnosi nie tylko pełne walorów osiedle: z podziemną halą garażową, cichymi windami, starannie zagospodarowaną zielenią, ale przede wszystkim doskonała lokalizacja.

Osiedle powstaje w zacisznej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Do centrum miasta wystarczy zaledwie 7 minut autem. W inne części miasta dojazd również jest bardzo wygodny – wszystko dzięki bliskości trasy W-Z oraz węzła dróg ekspresowych S5 i S10. Tuż obok znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej, dzięki któremu można wygodnie dojechać na Stare Miasto.

Mieszkanie A37 składa się z:

  • pokoju z aneksem kuchennym i balkonu
  • pokoju pełniącego rolę sypialni
  • łazienki

Jeśli poszukujesz atrakcyjnego mieszkania na start lub pod inwestycję w Bydgoszczy, odezwij się do nas. Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące zakupu mieszkania, finansowania, a także urządzania mieszkania pod klucz.

Mieszkanie Twoich marzeń? Napisz do nas!

Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
Zniżki na wykończenie

Zniżki na wykończenie

Kupując mieszkanie w Arkada Invest otrzymujesz specjalne zniżki na wykończenie i umeblowanie wnętrz w ramach programu "Arkada Partner".