Nowe Flisy A - mieszkanie nr A04

  • parter
  • 46,13 m2
  • 3 pokoje
  • Sprzedane
Powierzchnia46,13 m2
Pokój z aneksem kuchennym15,97 m2
Pokój 18,93 m2
Pokój 28,44 m2
Łazienka4,22 m2
Przedpokój6,72 m2
44,28 m2
Balkon5,76 m2
Ogródek57,52 m2

Mieszkanie A04, 3 pokoje z ogródkiem i balkonem, 46,13 m2 - Nowe Flisy, Bydgoszcz

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowe Flisy, ul. Flisacka 17A w Bydgoszczy. Mieszkanie wyjątkowe, ponieważ jako jedyne posiada zarówno balkon, jak i duży, przydomowy ogródek. Będzie to więc idealna propozycja dla osób szukających mieszkania, które da namiastkę domu z dużym, zielonym ogrodem.

Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada 46,13 m2. Atutem tego lokalu jest narożny układ z południowo-wschodnią wystawą okien. Słońce będzie zaglądać tutaj z rana i wypełniać wnętrze jeszcze do wczesnego popołudnia. Na uwagę zasługuje także ponad 50-metrowy ogródek, który jest prywatną przestrzenią przynależną do mieszkania. Wszystko to w zielonym sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Lokal A04 składa się z 3 pokoi:

  • salonu z aneksem,
  • dwóch oddzielnych sypialni,
  • korytarza,
  • łazienki.

Do mieszkania można dokupić dodatkowe powierzchnię jaką jest komórka lokatorska oraz miejsce postojowe dla samochodu, zlokalizowane w podziemnej hali garażowej.

Nowe Flisy to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w zielonej części Bydgoszczy – na Flisach. Okolica zachęca do aktywności na świeżym powietrzu korzystając ze ścieżek rowerowych, uprawiając jogging czy spacerując po terenach zielonych.

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Zapytaj o szczegóły korzystając z formularza kontaktowego.

Mieszkanie Twoich marzeń? Napisz do nas!

Wioleta lub Marek odpowiedzą na Twoje pytania

Wioleta Daniłowska

Wioleta Daniłowska

Doradca klienta
Marek Jasiński

Marek Jasiński

Doradca klienta
Zniżki na wykończenie

Zniżki na wykończenie

Kupując mieszkanie w Arkada Invest otrzymujesz specjalne zniżki na wykończenie i umeblowanie wnętrz w ramach programu "Arkada Partner".