Adres:
ul. Flisacka 17A, Bydgoszcz (Flisy / Czyżkówko)

Etap I: 
Budynek A i B

Planowane zakończenie:
II kwartał 2025 r.

Nowe Flisy to nowe osiedle mieszkań na mapie Bydgoszczy, które powstaje przy ulicy Flisackiej.

To nowoczesna przestrzeń do życia otulona ciszą i spokojem na bydgoskich Flisach. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego oraz licznym nasadzeniom roślin, zieleń na Nowych Flisach będzie obecna przez cały rok.

Znajdź swoje mieszkanie pośród dostępnych układów 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych w metrażach od 27 do 98 m2.

 

Znajdź mieszkanie dla siebie
nowe flisy - nowe osiedle mieszkań w bydgoszczy

Jakie jest osiedle Nowe Flisy?

 • zielona okolica osiedla nowe flisy w bydgoszczy
  Pełne zieleni
  otoczone Kanałem Bydgoskim i bogatą zielenią osiedla
 • przystanek autobusowy przy inwestycji nowe flisy w bydgoszczy
  Dobrze skomunikowane
  tylko 1 minuta od przystanku Flisacka / Grunwaldzka
 • sklepy w pobliżu inwestycji nowe flisy w bydgoszczy
  Wygodne na co dzień
  1 minuta do sklepu Biedronka i 5 minut do Galerii Miedzyń
 • Wideofony
  Bezpieczne
  ogrodzone, wyposażone w wideodomofony
 • Ekologiczne
  wyposażone w rozwiązania przyjazne środowisku
 • plac zabaw na osiedlu nowe flisy bydgoszcz
  Rodzinne
  z placem zabaw i strefami wypoczynku
 • windy w budynkach nowe flisy bydgoszcz
  Dostępne i wygodne
  bez barier architektonicznych, z cichymi windami od poziomu -1 do 3
 • nowe flisy - rower
  Przyjazne rowerzystom
  dzięki licznym ścieżkom rowerowym i zaplanowanym stojakom na rowery
nowe flisy - architektura osiedla

Nowoczesne i kameralne osiedle

Nowe Flisy to pierwsze osiedle mieszkań, które powstaje w tej okolicy. Sąsiedztwo Kanału Bydgoskiego oraz nowoczesny design stworzą przestrzeń pozwalającą poczuć się jak w wakacyjnym kurorcie.

 • Kameralne, 3-piętrowe budynki
 • Tylko 44 mieszkania w budynku
 • Przestronne balkony, tarasy lub prywatne ogródki
 • Eleganckie części wspólne
 • Ciche i wygodne windy
 • Garaż podziemny
Zobacz dostępne mieszkania
śluza bydgoszcz osiedle nowe flisy

Sąsiedztwo wody i zieleni

Zamieszkaj w zacisznym sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego i korzystaj z atutów atrakcyjnej lokalizacji Nowych Flisów każdego dnia.

 • Położenie przy ulicy Flisackiej, nad Kanałem Bydgoskim
 • Widok na zieleń z okien mieszkań
 • Klimatyczne trasy spacerowe i biegowe
 • Liczne ścieżki rowerowe

 

Otoczenie naturalnej zieleni i terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to miejsce idealne do relaksu o każdej porze roku. A zachody słońca są tu jedne z najpiękniejszych.

Zobacz galerię zdjęć
nowe flisy - mieszkania bydgoszcz osiedle

Bliskość natury i miasta

Nowe Flisy to nowe osiedle z widokiem na przyszłość w otoczeniu natury, zaledwie 7 minut od centrum.

Bliskość pełnej infrastruktury komunikacyjnej i handlowej pozwala na szybki dojazd do pracy, do centrum i na zakupy przy jednoczesnej oszczędności czasu.

 • Biedronka – 200 m
 • Przystanek autobusowy Grunwaldzka / Flisacka – 300 m
 • Kościół – 700 m
 • Biznes Park Okole, ul. Kraszewskiego – 1,2 km
 • Klub Sportowy Gwiazda – 1,4 km
 • CH Rondo – 2,5 km
 • Stare miasto – 4 km
Sprawdź dokładną lokalizację
nowe mieszkania bydgoszcz na osiedlu nowe flisy

Rodzinne osiedle na Flisach

Nowe Flisy powstaje z myślą o Bydgoszczanach chcących zamieszkać na bezpiecznym, komfortowym i rodzinnym osiedlu.

 • Osiedle zamknięte, z wjazdem od ulicy Flisackiej
 • Wygodny plac zabaw dla najmłodszych
 • Strefy wypoczynku wewnątrz osiedla w otoczeniu zieleni
Poznaj więcej atutów osiedla
nowe flisy bydgoszcz

Znajdź najlepsze mieszkanie

Na osiedlu Nowe Flisy znajdą mieszkanie zarówno single, pary, a także rodziny.

 • Mieszkania dwupokojowe 27 m2 – 37 m2
 • Mieszkania trzypokojowe 44 m2 – 58 m2
 • Mieszkania czteropokojowe 66 m2
 • Mieszkania pięciopokojowe 85 m2 – 98 m2

 

Zacznij nowy etap życia na osiedlu Nowe Flisy.

Sprawdź dostępne mieszkania

Chcesz poznać bliżej inwestycję
Nowe Flisy?

Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania!

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane

  Nowe mieszkania w Bydgoszczy, na Flisach / Czyżkówku

  Nowe Flisy to nowa inwestycja w zielonej części Bydgoszczy, a dokładnie na Flisach, powstająca tuż obok znanego Czyżkówka. Miejsce to otwiera zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy.

  Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu miejskiego i z szybkim 7-minutowym dojazdem do centrum, wpisuje inwestycję Nowe Flisy jako miejsce warte zamieszkania. Lokalizacja ta spodoba się szczególnie rodzinom, ale też wszystkim, którzy szukają zielonej alternatywy mieszkań dla lokalizacji w centrum Bydgoszczy. Nowe Flisy dedykujemy także tym, którzy potrzebują harmonii pomiędzy tętniącym życiem miastem, a domową oazą.

  Nowe Flisy to jedyne takie osiedle nowych mieszkań w Bydgoszczy, które tworzyć będzie 8 kameralnych budynków, starannie zaprojektowana zieleń wewnątrz osiedla, a także przestrzenie wspólne dla mieszkańców – place zabaw, ścieżki spacerowe i miejsca wypoczynku.

  Lokalizacja nowego osiedla na Flisach / Czyżkówku zasługuje na uwagę, ponieważ miejsce to sąsiaduje z naturą – linią brzegową Kanału Bydgoskiego oraz pasmem zielonych drzew. Miejsce to stanie się mieszkaniową ostoją dla tych, którzy chcą mieszkać w kameralnych, niskich budynkach, na klimatycznym osiedlu, z szybkim dostępem do atrakcji, jakie oferuje centrum miasta.

  Wszystkie budynki na osiedlu Nowe Flisy pomimo niskiej, 3-piętrowej zabudowy będą wyposażone w cichobieżne windy i podziemne hale garażowe. Przyszli właściciele już dziś mogą zapoznać się z ofertą nowych mieszkań w Bydgoszczy w inwestycji Nowe Flisy. Do wyboru mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe i 5-pokojowe, o metrażu od 28 m2 do 98 m2. Całość otoczona będzie bogactwem zieleni, przypominającej ogród, w którym można usiąść i zrelaksować się sąsiadując z naturą.

  Kameralne Nowe Flisy w Bydgoszczy

  Osiedle mieszkań o nazwie Nowe Flisy powstanie przy ulicy Flisackiej, tuż nad Kanałem Bydgoskim na odcinku między Śluzą Czyżkówko i Śluzą Okole. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie od ulicy Flisackiej, na którą można dojechać od głównej arterii, jaką jest ulica Grunwaldzka lub od ulicy Mińskiej. Nowe Flisy to nasza propozycja nowych mieszkań na sprzedaż w okolicy Flisy / Czyżkówko w Bydgoszczy.

  Całość tworzyć będzie nowoczesny kompleks 8 kameralnych, trzy-piętrowych budynków wraz z pełnym zagospodarowaniem terenu, które jest zaprojektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań przyszłych mieszkańców. Uwzględniając Państwa potrzeby, na Nowych Flisach znajdzie się nie tylko ponadczasowa, przyciągająca wzrok architektura, ale również atrakcyjna przestrzeń do życia i zieleń otulająca nowe mieszkania na Flisach.

  Zieleń będzie wypełniać także wnętrze osiedla. Zależy nam na tym, by w miejscu takim jak Flisy, które słyną ze swojej kameralności i spokoju, zagwarantować mieszkańcom również odpowiednie strefy wypoczynkowe wewnątrz osiedla. Powstaną tu klimatyczne alejki spacerowe, wygodne ławeczki, miejsca na rowery oraz place zabaw dla dzieci. Całe osiedle będzie bezpiecznie ogrodzone, z wyłącznym dostępem dla mieszkańców.

  Nowe miejsce do życia – mieszkania na Nowych Flisach

  To miejsce, które może spodobać się bydgoszczanom, którzy mieli przyjemność już mieszkać w Osowej Górze, na Czyżkówku, czy właśnie na Flisach, ale szukają dla siebie nowego mieszkania w Bydgoszczy. Ogromną zaletą tej inwestycji jest doskonała lokalizacja.

  W zaledwie 7 minut jazdy autem można dojechać do centrum miasta. 3 minuty zajmuje dojazd do Biznes Park Kraszewskiego, ale też wyjazd na trasę W-Z. A tylko 1 minutę zajmuje dojście do sąsiadującego z osiedlem sklepu, przystanku autobusowego czy terenu spacerowego. Na Nowych Flisach będzie po prostu wygodnie.

  W każdym z budynków znajdować będą się funkcjonalne nowe mieszkania na sprzedaż dla singli, par i rodzin posiadające także, w zależności od usytuowania i piętra – przydomowe ogródki, balkony i tarasy. Na poziomie -1 będzie dostępna hala garażowa z komórkami lokatorskimi oraz cichobieżna winda, którą będzie można wjechać na każde piętro, nawet na parter. Na uwagę zasługiwać będą także duże okna w mieszkaniach zapewniające naturalne oświetlenie wnętrza. Mieszkania znajdujące się na parterze będą dodatkowo wyposażone w rolety zewnętrze w standardzie. Z kolei części wspólne będą zaaranżowane w nowoczesnym stylu, który przypadnie do gustu przyszłym mieszkańcom.