Czy na spotkanie z deweloperem trzeba się umówić z wyprzedzeniem?

Strona główna » Porady » Czy na spotkanie z deweloperem trzeba się umówić z wyprzedzeniem?
Czy na spotkanie z deweloperem trzeba się umówić z wyprzedzeniem?

Jeśli interesujesz się zakupem mieszkania od dewelopera, oczywiście możesz przyjść do naszego biura sprzedaży w Bydgoszczy bez wcześniejszych zapisów. Jednak umówienie się na spotkanie z wyprzedzeniem, na konkretny dzień i godzinę, przynosi szereg korzyści.

Wybierając się na pierwszą wizytę u dewelopera, umów się na nią telefonicznie lub mailowo. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że doradca klienta będzie miał odpowiednio dużo czasu zarezerwowanego tylko dla Ciebie i udzieli rzetelnych informacji, których prawdopodobnie nie znajdziesz w internecie.

Wcześniejsze zaplanowanie wizyty pozwoli również Tobie przygotować się do rozmowy. Spisz wszystkie nurtujące Cię kwestie dotyczące zakupu mieszkania deweloperskiego i podczas spotkania zapytaj o nie doradcę.

Przygotowując się do wstępnej rozmowy z deweloperem, zapoznaj się z ofertą inwestycji mieszkaniowych. Odpowiedz sobie również na kilka podstawowych pytań:

  • Jaka lokalizacja w Bydgoszczy Cię najbardziej interesuje?
  • Jakim budżetem dysponujesz?
  • Czy planujesz zakup na kredyt hipoteczny?
  • Jak dużego mieszkania potrzebujesz (jaki metraż, jaka liczba pokoi)?
  • Czy potrzebujesz dodatkowo miejsca parkingowego lub komórki lokatorskiej?

O powyższe kwestie z pewnością zostaniesz zapytany przez doradcę w biurze sprzedaży mieszkań. Poznanie Twoich indywidualnych potrzeb pozwoli na lepsze i szybsze dopasowanie układów lokali pod Twoje oczekiwania.

Na spotkaniu z deweloperem zapoznasz się także z dokumentacją inwestycji. Ponadto wysłuchasz prezentacji nieruchomości przygotowanej przez doradcę.

Zastanawiasz się, jakie dokumenty zostaną Ci zaprezentowane podczas pierwszego spotkania z deweloperem? Będą to między innymi:

  • Cena mieszkań
  • Plan inwestycji wraz z zagospodarowaniem terenu
  • Dokumentacja zawierająca projekt budowlany
  • Rzuty interesujących Cię mieszkań

Jak widzisz, chętnie porozmawiamy z każdym, kto przyjdzie do naszego biura bez zapowiedzi, jednak dużo korzystniejsza jest rezerwacja terminu spotkania z wyprzedzeniem. Dzięki temu obie strony mogą się przygotować do rozmów. W końcu zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja, której nie należy podejmować pod wpływem chwili.

Zapraszamy!

prezentacja oferty mieszkaniowej

 

Pozostałe porady